Golman okrenuo leđa, pustili ga da im zatrese mrežu: Bizaran meč u Turskoj, ali ovo je pobjeda fudbala! (VIDEO)

Navijači zvižde, ali je na kraju pravda zadovoljena.

turska fudbal fer plej  Izvor: Twitter/aspor/Screenshot

Na utakmici Kupa Turske između prvoligaša Konjaspora i trećeligaša Van Spora desila se vrlo bizarna situacija pošto smo prvo vidjeli nesportski, pa sportski potez sezone!

Naime, vezista domaćina Ogulčan Ulgun podigao je ruku i signalizirao da se povrijedio, zbog čega su gosti stali i očekivali prekid igre, međutim sudija nije dao znak i u nastavku akcije Baris Gok postigao je autogol. Zbog toga su se igrači Van Spora naljutili, ali je to riješeno već u sledećoj akciji.

Tada su igrači Konjaspora odlučili da puste trećeligaša da izjednači rezultat, pošto su dozvolili Hamzi Kučukojluu da krene sa centra i prošeta se do njihovog gola za izjednačenje.

Navijači su zviždali, ali želeli su u Konjasporu da budu pošteni jer nekoliko minuta prije toga nisu bili.

U nastavku je Konjaspor došao do pobjede od 3:1 i plasirao se u šesnaestinu finala Kupa.