Sin mu donio nevjerovatnu pobjedu, on poludio od sreće! (VIDEO)

Autor 000

Dinastija Konseisao će nastaviti da vlada portugalskim fudbalom, pošto je Francisko talentovan na tatu.

Sin Serđa Konseisaa donio pobjedu Portu Izvor: Twitter/@Chico_Da_Depre/screenshot

Legendarni portugalski fudbaler Serđo Konseisao trenutno sjedi na klupi Porta, a njegova ekipa sinoć je zabilježila važnu pobjedu protiv Eštorila. Do trijumfa su stili nakon preokreta, golom u 90. minutu tog meča.

Konačnih 3:2 za Porto postavio je rezervista Francisko Konseisao (19), sin nekadašnjeg fudbalera i sadašnjeg trenera, čovjeka koji ga je poslao na teren.

Samo nekoliko minuta ranije Serđo je napravio ključnu izmenu. U 87. minutu meča poslao je na teren Franciska, a ovaj mu se dva minuta kasnije odužio tako što je zatresao mrežu domaćeg tima i osvojio cijeli plijen na gostovanju.

Ovako su slavili otac i sin:

Pokazao je da nije na terenu samo zato što mu je tada šef stručnog štaba, a obojici je ovaj gol bio veoma značajan. To pokazuje i njihova reakcija nakon što se mreža zatresla. Francisko je prvo proslavio sa saigračima, pa ih onda izbjegao kako bi potrčao ocu u zagrljaj.

Serđo je bio presrećan, grlio je i ljubio sina, a njih dvojica su postali tema u svim svjetskim medijima nakon ovakve proslave gola.

Pogledajte cijelu akciju, kao i proslavu gola:

Ova pobjeda omogućila je Portu da ostane na prvom mjestu tabele, pošto nakon 17 odigranih kola ima 47 bodova, tri više od Sportinga koji im je najbliži pratilac, ali i aktuelni šampion.