Novi haos na utakmici, sudija odmah prekinuo sve: Navijaču pozlilo na tribinama, ljekari hitno reagovali (FOTO)

Autor Haris Krhalić

Nove uznemirujuće scene na fudbalskim mečevima. Još jednom navijaču je pozlilo na utakmici u Engleskoj...

Pozlilo navijaču na utakmici Totenhem Čelsi Izvor: Arena Sport 2/screenshot

Na utakmici između Totenhema i Čelsija u Liga kupu je u 86. minutu došlo do prekida pošto je nekome na tribinama pozlilo. Ljekarska ekipa je brzo otrčala na lice mjesta i ekspresnom reakcijom je sprečeno ono najgore.

Sudija Andre Mariner je prekinuo utakmicu istog sekunda, da bi poslije pet-šest minuta pauze utakmica bila nastavljena. Igralo se skoro 100 minuta, a na kraju je pobjedu odnio tim Tomasa Tuhela golom Antonija Ridirgera u 118. minutu.

Ovako je prekid izgledao:

S obzirom da su "pijevci" na "Stamford bridžu" u prvoj utakmici poraženi (2:0) bilo je jasno da neće uspjeti da nadoknade ogroman minus. Ujedno je ovo bila prilika za Antonija Kontea da vidi koliko je njegova ekipa daleko od najjačih engleskih timova.

Zbog svega toga se spekuliše da bi Totenhem morao da "odriješi kesu" u januarskom prelaznom roku ukoliko žele da se bore za mjesto među četiri najbolje ekipe, posebno poslije vijesti da je Son povređen i da ga čeka nešto duža pauza.