Kanonada Trebinjaca: Leotar u Mostaru slavio 7:1!

Ubjedljiv trijumf u prijateljskoj utakmici.

branitelj mostar leotar trebinje prijateljska utakmica 1:7  Izvor: Promo/FK Leotar Trebinje

Fudbaleri Leotara danas su odigrali drugu pripremnu utakmicu, a Trebinjci su bili više nego raspoloženi i do vrha napunili mrežu domaćeg Branitelja.

"Plavo-bijeli" slavili su 7:1 protiv federalnog trećeligaša, a već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno da će gosti zabilježiti ubjedljiv trijumf. Leotar je na poluvremenu vodio 4:0.

Dva gola postigao je Polić, dok su se po jednom u strijelce upisivali Milić, Vladić, Santrač, Krstovski i Stjepanović.

Leotar je igrao u sastavu: Vukanović, Čolić, Mićunović, Arsić, Medan, Perišić, Milić, Sekulović, Polić, Paranos, Vladić.

Podsjetimo, u prvom test meču protiv Neretve iz Metkovića Leotar je remizirao bez golova, zatim je otkazan prijateljski meč protiv podgoričke Budućnosti, umjesto koje je odlučeno da se igra protiv Branitelja.

Naredni meč tim Miodraga Bodiroge u subotu protiv Bokelja na "Policama", nakon čega slijede testovi protiv Posušja (12. februar), Tomislava (15. februar) i Zrinjskog (19. februara), takođe na domaćem terenu.