Svi pričaju o potezu Mesija kada je Mbape dao gol za pobjedu: Cijeli stadion eksplodirao, a ovako je Leo reagovao!?

Autor Haris Krhalić

Leo Mesi nije poznat kao naročito srdačan tip, ali je ovo već za alarm.

Leo Mesi reakcija na gol Mbapea Izvor: Arena Sport/Screenshot

Kilijan Mbape spasao je Lea Mesija titule "tragičara" u 93. minutu meča sa Real Madridom kada je "probio" Militaaa i Vaskeza, pa zatresao mrežu Kurtoea za pobjedu Pari Sen Žermena od 1:0.

Čitav meč bili su bolji "sveci", dominirali su u posjedu protiv tima koji se uglavnom branio, ali su dosta ranije mogli da završe posao. Mesi je promašio penal u 63. minutu, odigrao vrlo prosečan meč, a posebno je upadljivo kako na kraju nije ni proslavio pogodak za pobjedu...

Navikli smo od Kristijana Ronalda da se ne raduje golovima svojih saigrača, prosto jer najviše voli kada sam pogodi, ali je izgleda i Lea Mesija uhvatio "virus sebičluka" u Parizu.

Odmah na društvenim mrežama počeo je da kruži snimak na kome se vidi da je Mesi vrlo hladnokrvno reagovao kada je cijeli stadion "eksplodirao", a Mbape izveo čaroliju vrednu divljenja. Bio je skroz na drugoj strani šesnaesterca, šetao, kao i u najvećem dijelu utakmice.

To će vjerovatno podići nove znakove pitanja oko atmosfere u Pari Sen Žermenu, pošto ne djeluje da je Mesi naročito srećan, niti oni mogu da budu njegovim igrama koje su za sada vrlo prosječne.

Pogledajte gol Mbapea i reakciju Mesija!