Katai dao gol, Stanković hoće da ga zamijeni: "Sale, ti si svoje završio - možeš da izađeš iz igre!" (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Zanimljiva situacija poslije pogotka Zvezde na meču protiv Novog Pazara

Stanković nudi Kataiju da napusti teren nakon gola Izvor: TV Arena Screenshot

Nevjerovatan početak utakmice na stadionu "Rajko Mitić". Crvena zvezda je poslije samo 22 minuta potpuno "samljela" Novi Pazar i stigla do prednosti od 4:0!

Ipak, ono što je mnogima zapalo za oko bila je poruka Dejana Stankovića za Aleksandra Kataija poslije drugog gola na susretu.

Zvezda je povela preko Ohija Omoižuanfa u osmom minutu, a već u 15. na semaforu je stajalo 2:0. Tada je Aleksandar Katai postigao gol za brzu i veliku prednost, a očigledno je da se to treneru Stankoviću jako dopalo.

Dok je Zvezda slavila gol, Stanković je signalizirao Kataiju da može da izađe iz igre ako to želi, šaleći se na račun toga da je već odradio odličan posao.

Ovo je nasmijalo Kataija, koji očito nije želio da bude zamjenjen, a to je opravdao već u 20. minutu kada je postigao i drugi gol, ukupno četvrti za Zvezdu na utakmici. Da sve bude zanimljivije, Mirko Ivanić je samo minut kasnije postigao treći Zvezdin gol, a Stanković je ponovo signalizirao igraču da može da izađe iz igre.

Pogledajte kako je Stanković poručio Kataiju da može da napusti teren poslije pogotka: