Lazetić pokazuje šta zna u dresu Milana! Bivši napadač Zvezde jednim potezom oduševio sve i upisao asistenciju!

Sjajan potez Marka Lazetića, počeo je da se nameće ljudima u italijanskom klubu.

marko lazetić upisao asistenciju za milan  Izvor: Profimedia

Otišao je Marko Lazetić (18) iz Crvene zvezde u Milano i tamo će morati da nastavi sa napornim radom da bi dobio šansu u prvom timu. S obzirom na to da se njegov novi tim bori za titulu jasno je da neće tako brzo zaigrati sa najboljima.

Zato ga je Stefano Pioli poslao u omladinski tim. Na debiju se povrijedio, ali je u novom meču pokazao šta zna. Upisao je prvu asistenciju za Milanovu "Primaveru" u porazu od Juventusa (3:1).

Nekadašnji igrač crveno-bijelih je ušao u igru kada je pitanje pobjednika već bilo riješeno (3:0) za Juve, ali mu nije bilo potrebno mnogo da se pokaže. U 64. minutu je odlično primirio loptu, pratio je kretanje saigrača i ostavio je loptu za Kaponea koji je postigao pogodak.

Očekuje se da će mladi srpski napadač u narednom periodu dobiti još veću minutažu i priliku da se nametne. Kako u omladinskoj ekipi, tako i Pioliju i seniorima.

Podsjetimo, Lazetić je prodat Milanu za pet miliona evra, a izabrao je broj 22 zbog kog mu je pisao i Kaka.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!