Saša Lukić u sjajnoj formi! Srbin ponovo postigao dva gola u spektakularnom duelu Atalante i Torina - 4 penala i 4:4!

Srpski internacionalac je dva puta poentirao u Bergamu, u utakmici u kojoj smo vidjeli osam golova i čak četiri penala. Bilo je 4:4 u sudaru Atalante i Torina!

saša lukić postigao dva gola za torino protiv atalante  Izvor: EPA/LUCA ZENNARO/ANSA

Spektakularan meč odigrali su Atalanta i Torino!

Saša Lukić je dva puta bio precizan sa bijele tačke, ali nije to bilo dovoljno da "bikovi" trijumfuju na ovom gostovanju - bilo je 4:4!

ATALANTA – TORINO 4:4
/Muriel 18, 84 pen, De Ron 23, Pašalić 78 – Sanabrija 4 pen, Lukić 36 pen, 62 pen, Frojler 68 ag/

Atalanta je sa bijele tačke stigla do boda u 84. minutu, kada je svoj drugi gol na utakmici postigao Luis Muriel. Bilo je to samo šest minuta nakon što je Hrvat Mario Pašalić vratio nadu "La Dei" da može da izbjegne poraz na ovoj utakmici.

Sa druge strane, "bikovi" su iz penala postigli prva tri gola!

Prvi, vrijeđan vođstva, materijalizovao je Sanabrija, a onda je, prilikom drugog i trećeg, odgovornost preuzeo Lukić, kojem je ovo šesta sezona u dresu Torina – i statistički, najbolja, što može samo da raduje selektora Srbije Dragana Stojkovića – Piksija pred Mundijal 2022 u Kataru.

Saša Lukić je tako vezao dva meča u kojima je bio dvostruki strijelac, obzirom da je prethodno "spakovao" dva gola Speciji, čime je došao do brojke od pet u ovoj sezoni Serije A, uz četiri asistencije.

Lukić je, inače, ove sezone propustio samo dvije utakmice Torina u Seriji A.

U 25. kolu protiv Venecije nije ga bilo na terenu zbog žutih kartona, dok je utakmicu sa Bolonjom, tri kola kasnije, propustio zbog bolesti.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!