Prijateljska na Zlatiboru uspjela: Ovo su golovi Zvezde u pobjedi po "novim pravilima"!

Crvena zvezda je u prijateljskom meču protiv Jedinstvo Puteva slavila 2:1, a zanimljivo je da je taj meč igran sa skraćenim poluvremenima.

crvena zvezda pobijedila jedinstvo puteve  Izvor: Twitter/@crvenazvezdafk/Printscreen

Crvena zvezda je odigrala svoju prvu i jedinu prijateljsku utakmicu na pripremama na Zlatiboru.

Izabranici Dejana Stankovića uspješno su započeli pripreme za novu sezonu pošto su savladali ekipu Jedinstva Putevi - 2:1.

Bila je to njihova prva kontrolna utakmica na Zlatiboru, ali i jedina, prije nego što svoje pripreme nastave u Sloveniji.

Crveno-bijeli su od starta diktirali tempo, a rezultat je mogao da bude i ubjedljiviji za šampiona Srbije. Do prednosti su došli u 28. minutu nakon autogola koji je postigao Mitrašinović.

Izjednačio je Đorđević u 53. minutu pogotkom za Jedinstvo, ali je konačan rezultat odmah u prvom narednom napadu postavio Slavoljub Srnić. Bilo je to poslije sjajnog prodora i asistencije Ibrahima Mustafe. Inače, zanimljivo je da se ova utakmica igrala u formatu dva poluvremena po 30 minuta.

Evo kako je Zvezda postizala golove protiv Jedinstva:

JEDINSTVO: Lazić (Čubraković), Glišić (Bralušić), Vrbić (Mitrašinović), Nedović (Dragićević), Glišović (Toković), Joronjić (Ivanović), Janjušević (Bogdanović), Martinović (Radojević), Lazović, Petrović, Đorđević.

CRVENA ZVEZDA: Popović (od 31. Vasiljević), Gobeljić, Pankov (od 15. Bogdanović), Dragović (od 31. Sanogo), Radulović, Srnić, Nikolić, Katai (od 31. Krstičić), Lučić, Ibrahim, Ohi (od 31. Bakajoko).

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!