"Petarda" hrvatskog prvoligaša - Sloboda nemoćna protiv Slavena!

Sve je u ovom duelu bilo gotovo već u prvom poluvremenu.

slaven sloboda 5 0  Izvor: NK Slaven Belupo

Ekipa Slobode doživjela je težak poraz u duelu sa hrvatskim prvoligašem Slavenom Belupo.

U duelu odigranom u Velikoj, gdje se Tuzlaci nalaze na pripremama za predstojeću sezonu, ekipa iz Koprivnice trijumfovala je rezultatom 5:0, postigavši tri gola u prvom poluvremenu.

Da će ovaj meč biti "jednosmjerna ulica", moglo je da se nasluti već poslije prvih 13 minuta, poslije kojih je nekadašnji hrvatski predstavnik na evropskoj sceni imao prednost od dva gola, nakon što su pogađali Žuljević i Caimacov.

Treći put se mreža tuzlanskih crveno-crnih zatresla 12 minuta prije odlaska na odmor kada je svoj drugi gol na utakmici postigao Žuljević, da bi Slaven Belupo posljednja dva gola, u veoma kratkom vremenu, postigao polovinom drugog poluvremena, preko Liklina i Hlevnjaka.

SLAVEN BELUPO: Sušak, Bosec, Božić, Soldo, Falbo, Caimacov, Marina, Bašić, Kvržić, Žuljević, Crnac. Još su igrali: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Eskinja, Martinaga, Kocijan, Behram, Fanimo, Mihalić, Liklin, Branšteter.

SLOBODA: Bukvić, H. Beganović, Osmić, Devedžić, Buturović, Kapetanović, Delić, Kurtalić, Alić, Maksimović, Mehmedović. Još su igrali: Mehić, Pekarić, Numanović, Saletović, Avdić, Bratovčić, Satam, Kadrić, Hasanović, Gazivoda, Ali Omar.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!