Rade Krunić za dlaku izbjegao prelom noge! Bek Olimpika Sead Kolašinac skrivio oba gola za Milan! (VIDEO)

Milan je lagano slavio u gostima kod Olimpika u Marseju.

Izvor: Twitter/RMC Sport

Fudbaler Milana i reprezentacije Bosne i Hercegovine Rade Krunić umalo je nastradao na utakmici protiv Olimpika iz Marseja.

"Rosoneri" su u pripremnom meču zabilježili pobjedu na "Velodromu" rezultatom 0:2 (0:2) pogocima Žuniora Mesijasa i Olivijea Žirua u prvih pola sata utakmice.

Krunić je u igru ušao u 73. minutu a samo šest minuta kasnije je na njega brutalno startovao Sulejman Ture i zaradio direktan crveni karton. Srećom, vezni fudbaler iz Foče je prošao bez povrede iako je start bio bespotrebno oštar i mogao je da povrijedi Krunića.

U dresu francuske ekipe u prvom dijelu je nastupio i Sead Kolašinac, ali se nije proslavio s obzirom da je bio krivac za oba pogotka gostiju sa "San Sira".

Kod prvog gola Mesijasa, lagano je ispao prilikom driblinga Brazilca, a potom ga lagano pretrčao kod drugog pogotka i asistirao francuskom napadaču Žiruu.