"To je bilo sr**e... uh se**e, izvinite!" Hit izjava nove Sitijeve "zvijeri" - prvo padali golovi, pa psovke uživo!

Erling Holand se malo zanio pred kamerama poslije pobjede Mančester sitija.

Erling-Holand-psuje-pred-kamerama-Premijer-liga Izvor: Twitter/@emctear/Printscreen

Mančester siti je uspješno započeo odbranu trofeja u Premijer ligi, pošto su puleni Pepa Gvardiole na startu takmičenja savladali Vest Hem u Londonu - 2:0.

Dvostruki strijelac za "građane" bio je Erling Holand, novi igrač šampiona Engleske, a junak utakmice je posebno privukao pažnju svojom izjavom nakon meča.

Holand je prvo iznudio jedanaesterac u prvom poluvremenu, koji je potom i iskoristio, da bi u nastavku meča riješio pitanje pobjednika poslije polukontre Sitija.

Ali njegovo oduševljenje je očito bilo toliko veliko da se zanio i u nekoliko navrata opsovao.

"Da, mogao sam da postignem het-trik. Bila je šansa prije nego što sam izašao, trebalo je da budem tu... Tako da je to malo sr**e, ali tako je kako je", rekao je Holand, prije nego što ga je novinar opomenuo.

"Polako sa rječnikom", rekao je napadaču Sitija, koji je napravio novi kiks kada je želio da ispravi stvar.

"O izvinite, sr**e", ponovo je opsovao Holand i nasmijao se.