Ovaj promašaj Mbapea je spasio Monako: Mesi pogodio stativu, a onda je zvijezda PSŽ-a sve šokirala!

Kilijan Mbape nije imao idealno veče u susretu protiv Monaka.

promašaj mbapea protiv monaka  Izvor: Streamja.com/Printscreen

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu uspeli da savladaju Monako u derbiju francuske Lige 1, pošto su u nedjelju uveče remizirali 1:1 na "Park prinčeva". Taj meč bio je posebno zanimljiv navijačima Crvene zvezde, koji su mogli na djelu da vide kvalitete "kneževa", njihovog prvog rivala u grupnoj fazi Lige Evrope.

Međutim, ovaj meč neće po dobru pamtiti Kilijan Mbape, zvijezda PSŽ-a, koji je u finišu prvog poluvremena velikim promašajem propustio priliku da donese svom timu izjednačenje.

Monako je poveo u 20. minutu preko Kevina Folanda, a nakon serije opasnih situacija pred njihovim golom, najviše se izdvaja ona Mbapeova.

U 45. minutu, Lionel Mesi je fantastičnim udarcem sa oko 25 metara zatresao desnu stativu gola Aleksandera Nibela, nakon čega je Mbape natrčao i imao pred sobom gotovo prazan gol. Ipak, njegova reakcija nije bila dovoljno dobra.

Mbape je u brzini šutirao takođe jako, ali je pogodio drugu stativu gola Monaka. Pogledajte kako je to izgledalo:

PSŽ je do kraja susreta izjednačio u 70. minutu preko Nejmara, nakon dobro izvedenog portala. Inače, Monako će 8. septembra gostovati Crvenoj zvezdi u meču prvog kola grupne faze Lige Evrope.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!