Srbin i Italijan izveli magiju za pobjedu "bikova"! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Sjajan gol u režiji Nemanje Radonjića i Pjetra Pelegrija odlučio je meč u Italiji.

Akcija Pelegrija i Radonjića za pobjedu Torina Izvor: Profimedia

Nemanja Radonjić je zablistao u Seriji A! Ekipa Torina sa tri Srbina u sastavu savladala je Udineze 2:1, a upravo je jedan potez vihornog krila bio ključan u finišu meča. Radonjić je ušao u 61. minutu umjesto Mirančuka, a onda je osam minuta kasnije asistirao Pjetru Pelegriju za konačnih 2:1. Radonjić je dobio tešku loptu koju je iz prve posla svom saigraču, a onda je uslijedila magija.

Pelegri je na nevjerovatan način iz skoro mrtvog ugla zakucao loptu u mrežu Marka Silvestrija i tako je odlučio ovaj meč. Pogledajte ovaj pogodak:

Imao je na samom startu meča u 12. minutu i Saša Lukić priliku da postigne pogodak, ali nije uspio. Na ovom meču je na jednoj strani viđen sjajni Vanja Milinković-Savić koji je opet odlično branio iako je primio gol od Đerara Delofeua, kao i Saša Lukić i Nemanja Radonjić, a sa druge je na terenu bio Lazar Samardžić.

Torino je ovom pobjedom stigao do devetog mjesta na tabeli Serije A, dok je Udineze šesti.