Partizan je SAMO CRN, ništa NIJE BIJELO! Nova muka u Humskoj - i Kolubara odnijela bod!

Nakon poraza u derbiju Partizan nije pobijedio ni Kolubaru.

partizan kolubara 1 1 Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana odigrali su i četvrtu utakmicu u nizu na kojoj nisu osjetili slast pobjede! Pred sablasno praznim tribinama u Humskoj, Partizan i Kolubara (1:1) su podijelili bodove, što bi crno-bijelima moglo da stvori mnogo problema u borbi za drugo mjesto na tabeli Superlige i poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Počelo je idilično, dosuđenim penalom i rutinskom realizacijom Bibarsa Natha, ali to je bilo gotovo sve što smo vidjeli od Partizana. U sedmom minutu su crno-bijeli stigli do prednosti, do poluvremena praktično nisu pošteno ni zaprijetili, a u nastavku su ostali šokirani. Kolubara je preko Marka Mrkića stigla do izjednačenja, a nakon toga nismo vidjeli nikakvu reakciju Partizana.

Utakmica je po mnogo čemu bila slična onoj koju su nedavno odigrali Partizan i kragujevački Radnički, a ishod je bio potpuno isti - podjela bodova koju niko u Humskoj nije želio.

Partizan sada zaostaje cijelih 18 bodova za Zvezdom, a do kraja sezone boriće se da sačuva drugo mjesto na tabeli. Čukarički ima jedan, a TSC dva boda manje...