Partizan KONAČNO pobijedio - čekao je skoro MJESEC DANA! VAR drama, TRI gola i prvenac Igora Duljaja!

Partizan slavio u Lučanima.

partizan pobijedio mladost u lučanima  Izvor: YOUTUBE/ ARENA SPORT TV/SCREENSHOT

Partizan je konačno pobijedio, poslije skoro mjesec dana je došao do trijumfa. U Lučanima je savladao Mladost - 3:0 (0:0). Bio je to prvenac za Igora Duljaja na klupi crno-bijelih i prvo slavlje za ekipu još od 19. februara i meča sa Spartakom u Subotici (2:1).

Nije tim iz Humske blistao ni u ovom meču, ali je na momente pokazivao šta može. Na kraju, tri boda su jedino što se na kraju računa. Za to su zaslužni Svetozar Marković, Kvinsi Menig i Bibras Natho. Oni su se upisali u strijelce u ovoj utakmici.

Prvo poluvrijeme bilo je prilično uspavljujuće, Menig je imao šansu u sedmom minutu i od tada se praktično ništa nije dešavalo, sve do same završnice tog dijela igre. Pavlović i Jojić bili su blizu gola, ali su golmani Savić i Popović sjajnim intervencijama sačuvali mrežu, pa su timovi na pauzu otišli bez golova.

U drugom su se stvari promijenile, crno-bijeli su krenuli znatno agresivnije, već u prvim sekundama je Baždar pogodio stativu. Bila je to najava bolje igre. Gol je pao u 52. minutu kada je Marković poslije odbitka pogodio. Međutim, onda je uslijedila VAR drama i pet minuta čekanja na odluku oko toga da li je bio ofsajd prije pogotka.

Čekali su svi i dočekali, stigla je potvrda da je priznat pogodak. To je dalo "krila" Partizanu, pa je Menig u 78. duplirao prednost, a onda Natho u nadoknadi postavio konačan rezultat.

Gol Svetozara Markovića u Lučanima
Izvor: YouTube/Arena sport

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!