Ovaj Partizanov gol je provjeravan 6 MINUTA! "Moramo da sačekamo" - najbolji srpski sudija smirivao igrače (VIDEO)

Gol Partizana protiv Mladosti iz Lučana provjeravan "čitavu vječnost" - ili se bar tako činilo igračima.

gol partizana provjeravan 6 minuta  Izvor: YouTube/TV Arena sport

Utakmica Mladost Lučani - Partizan bila je zaustavljena čak na šest minuta dok je VAR soba pregledala situaciju kod prvog gola crno-bijelih. Najbolji srpski sudija Srđan Jovanović ponavljao je igračima "Moramo da sačekamo" dok su ga fudbaleri požurivali.

Ipak sudija u VAR sobi Đorđe Maksimović i njegov asistent Milovan Ristić temeljno su pogledali situaciju i procijenili da je sve čisto i da štoper Partizana Svetozar Marković nije bio u ofsajdu kada je doveo crno-bijele u vođstvo. Bio je 52. minut meča i taj gol je praktično prelomio meč. Crno-bijeli su mirniji nastavili i ostvarili prvi trijumf pod vođstvom novog trenera, Igora Duljaja.

Svetozar Marković gol Partizan Mladost Lučani
Izvor: YouTube/TV Arena sport

Bio je Marković ove sezone strijelac nekih važnih golova, poput onog pobjedosnog protiv Kelna u Evropi, ali i današnji je sigurno veoma značajan i njemu i celoj ekipi, jer je Partizan prošao kroz jako težak i turbulentan period prethodnih nedjelja.

Odlazak trenera, dolazak novog šefa struke, loši rezultati u nizu (Šerif 1:3, Radnički 1923 1:1, Zvezda 0:1, Kolubara 1:1)... Sve se to sakupilo u crno-bijelima i Markovićev gol kao da im je pomogao da olakša taj teret na leđima. Nakon njegovog gola, strijelci su bili i Kvinsi Menig i Bibras Natho, čim je trijumfalno zaokruženo gostovanje Partizana u Lučanima.

Naredni meč odigraće protiv Radnika iz Surdulice u petak u Humskoj.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!