Krupa PORAŽENA, ali zadržala plus devet pred DERBI POLUSEZONE - kiksali i Laktaši!

Razlika između prvoplasiranog i drugoplasiranog tima ostala je ista.

slavija pobijedila krupu Izvor: Promo/FK Krupa

Ekipa Krupe poražena je danasa na gostovanju Slaviji, ali bio je to neuspjeh koji ne boli tim Vladimira Ilića, s obzirom na to da je i prvi pratilac, tim Laktaša, upisao poraz u Gradišci:

SLAVIJA – KRUPA 3:1 (2:0)
/Bjeloš 19, Arbinja 32, Tomić 89 – Krneta 73/

Nikola Bjeloš i Stefan Arbinja pogađali su za "sokolove" u prvom poluvremenu, Krupa je preko Ognjena Krnete u 73. minutu smanjila minus, ali je na kraju sve dileme oko konačnog ishoda otklonio Sergej Tomić pogotkom u pretposljednjem minutu.

Ipak, prednost u odnosu na Laktaše, pred međusobni duel sa ovim timom u narednoj rundi (26. april), i dalje iznosi devet bodova. Ekipa koju predvodi Miljan Bajić doživjela je poraz na stadionu "Velimir Sombolac", a svi golovi, njih tri, postignuti su u drugom poluvremenu – i to za samo osam minuta.

Dejan Glišić je u 65. minutu doveo Kozaru do prednosti, samo pet minuta kasnije je "stvari na početak" vratio Bojan Marković, ali se u 73. minutu mreža gostiju ponovo zatresla – učinio je to Milan Šikanjić za konačnih 2:1.

/Blažević 29 – Vidović 75/

Rudar Prijedor – Željezničar Sport tim 1:1 (0:0)
/Rauš 83 – Jević 81/

Nedjelja:

Omarska – Tekstilac

Sloboda (Mrkonjić Grad) – Drina (16.30)

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!