Krupa umalo ispustila prednost od četiri gola! U Vojkovićima takođe palo "sedam plus"

Nakon poraza u prošlom kolu, fudbaleri Krupe su se vratili na pobjednički kolosijek, ali su protiv gradiške Kozare umalo ispustili vođstvo od 4:0 u kanjonu Vrbasa.

Prva liga RS: Krupa - Kozara 4:3 25. kolo Izvor: Promo/FK Krupa

Sedam golova viđeno je u Krupi na Vrbasu, gdje je domaćin stigao do 21. pobjede ove sezone!

Domaćin je pogocima Srđana Mrzića, Miloš Perovića i Aleksandra Petrovića u prvom poluvremenu poveo sa 3:0 i činilo se riješio pitanje pobjednika. Još kad je Krupa golom Ognjena Krnete u 59. minutu povisila na 4:0, malo ko je mogao da pomisli da će utakmica ući u neizvjesnu završnicu.

A tako je bilo nakon što je Kozara uspjela da smanji na 4:3 nakon što su mrežu Krupe pogađali Damir Sadiković, Dejan Glišić i Milan Šikanjić. Do kraja je ostalo još pet minuta do isteka regularnih 90 i sudijska nadoknada, ali ekipa iz Gradiške nije uspjela da izbjegne 12. poraz.

Najbliži pratilac Krupe, ekipa Laktaša, takođe je zabilježila trijumf u ovom kolu i to protiv Omarske (3:1), koja je prethodno savladala lidera Krupa, dok je tri boda takođe osvojila i trećeplasirana Zvijezda 09 na gostovanju kod bijeljinskog Radnika (0:2).