Leotar izgubio bitan meč na "Mokrom docu": Slobodan Milanović pogodio za bodove spasa Posušja

U jednoj od najvažnijih mečeva u borbi za opstanak u m:tel Premijer ligi Bosne i Hercegovine, Posušje je na "Mokrom docu" savladalo Leotar rezultatom 1:0 (0:0).

Posušje - Leotar 27.kolo PL BiH Izvor: Facebook/HŠK Posušje

Leotar nije nikad u klupskoj istoriji pobijedio u Posušju, a u nedjeljnom 27. kolu prvenstva BiH je doživio novi poraz.

POSUŠJE - LEOTAR 1:0 (0:0)

Zlata vrijedna tri boda za izabranike Branka Karačića osigurao je Slobodan Milanović u 57. minutu kada je na asistenciju Zvonimira Begića pogodio mrežu trebinjske ekipe.

Gosutujući sastav koji s klupe vodi Banjalučanin Marko Maksimović pokušao je da stigne do jednog boda, ali nije uspio da izbjegne 15. ovosezonski poraz.

Leotar je utakmicu završio sa 10 igrača jer je u 87. minutu, drugi žuti, odnosno crveni karton zaradio kapiten Trebinjaca Đoko Milović.

S druge strane, Posušje je zabilježilo osmi trijumf za osmo mjesto na tabeli m:tel Premijer lige BiH sa "plus pet" bodova viška u odnosu na najugroženiju Slobodu, a četiri boda ispred Leotara i Igmana, koji ima utakmicu manje s obzirom da u ponedjeljak gostuje Borcu u Banjaluci.

POSUŠJE: Kukić, Maglica, Brković, Milanović, Begić, Jović, Marković, Lučić, Horić, Dadić i Boban. Trener: Branko Karačić
LEOTAR: Puletić, Milović, Karić, Prusina, Čubrilo, Milić, Handžić, Šipovac, Đajić, Đuderija i Cmiljanović. Trener: Marko Maksimović