Debakl Srbije na Evropskom prvenstvu! "Potop" Orlića na otvaranju turnira - razbili ih Slovenci!

Jako loš početak Evropskog prvenstva za reprezentaciju Srbije.

kadeti srbije izgubili od slovenije Izvor: MN PRESS

Kadetska (U-17) reprezentacija Srbije katastrofalno je počela učešće na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj, jer je u utakmici prvog kola protiv Slovenije gubila 0:4 za manje od sat vremena fudbala.

Selektor Aleksandar Luković je već pri rezultatu 0:3 počeo da mijenja, pa je u 36. minutu izveo iz igre Adema Avdića i uveo Stefana Mitrovića, ali ni ta adaptacija nije pomogla, kao ni savjeti sa poluvremena. Slovenci su nastavili da rešetaju srpski tim i golom Renea Hrvatina u 52. minutu poveli su sa ogromnih 4:0.

Slovenci su iznenadnim kontranapadom potpuno šokiral srpski tim i ogolili veliku razliku između dvije selekcije u ovom trenutku. "Orlići" će naredni meč igrati u nedjelju, 21. maja, protiv Italije, a na kraju grupne faze protivnik Srbije će biti Španija, u srijedu 24. maja.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!