Uspješna prva provjera Željezničara: Drljo dvostruki strijelac u pobjedi protiv Arsenala

Golovima Andrije Drlje, sarajevski Željezničar u prijateljskom meču slavio protiv tima iz Tivta.

Željezničar pobijedio Arsenal iz Tivta 2:0 u prijateljskoj utakmici Izvor: Promo/FK Željezničar/Adem Ćatić

U sklopu priprema za predstojeću sezonu, fudbaleri Željezničara slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Arsenala iz Tivta, a oba gola na meču postigao je krilni igrač Andrija Drljo.

Crnogorski tim parirao je sarajevskim "plavim" u prvih 45 minuta, koje je završeno bez pogodaka, a onda je ekipa Nermina Bašića "dodala gas" i prvi test meč riješila u svoju korist.

U prvom poluvremenu Bašić je na teren izveo sljedećih 11 igrača: Muftić, Galić, Kosorić, Cocalić, Jašarević, Rustemović, Mekić, Amoa, Štilić, Alison i Krpić, dok su u nastavku igrali: Mulalić, Drina, Dubačkić, Bilal, Musić, Hajdarević, Biber, Pašić, Drljo, Haračić i Gasal.

Drugi kontrolni meč Željezničar će imati u srijedu, 28. juna protiv Sutjeske iz Nikšića, takođe na Zlatiboru.