ZVEZDINA "PETARDA" ZA POLA SATA: Ovako je Fiorentina ZGAŽENA na "Marakani", pogledajte sve golove! (VIDEO)

Crvena zvezda je za pola sata ne samo riješila pitanje pobjednika već i potpuno osramotila rivala.

Crvena zvezda golovi protiv Fiorentine Izvor: Stefan Stojanovic /MONDO

Crvena zvezda igra kao sat. Teško je naći dovoljno pohvalne riječi za tim koji u prvih 15 minuta meča tako zgazi Fiorentinu da joj u mrežu spakuje tri gola, a da pritom nije ni iskoristio sve svoje šanse.

Sastav Baraka Bahara je "violi" zaprijetio odmah na startu kada je Piter Olajinka mogao da postigne gol već u prvom minutu, a poslije malog zatišja krenula je bura na "Marakani".

Prvo je u devetom minutu Piter Olajinka pokazao ne samo fudbalske već i atletske kvalitete, pa je tako nevjerovatnim trkom uspio da ostvari pritisak na zadnju liniju italijanskog tima, otme loptu štoperu Fiorentine i spremi je iza leđa golmana rivala. Pogledajte kako:

Pogledajte

00:16
cRVENA ZVEZDA GOL
Izvor: ArenaSport

Nije prošlo ni dva minuta, a na semaforu je pisalo 2:0. Zaslužan je bio Mirko Ivanić za sjajnu asistenciju, a onda je Filip Kraso dao pogodak za 2:0 u 10. minutu meča! Pogledajte njegov pogodak:

Nije bilo stajanja, već je ekipa Baraka Bahara gazila dalje pa je Mirko Ivanić već poslije 13 minuta povisio rezultat na 3:0. Dobio je loptu od Olajinke u kaznenom prostoru, okrenuo se i iz okreta poslao loptu u ugao mreže rivala. Pogledajte ovu majstoriju:

Mirko Ivanić dao gol Fiorentini
Izvor: YouTube/Arena sport

Nije stajala tu Crvena zvezda već je za pola sata spakovala "petardu" u mrežu tima iz Toskane! Prvo je na 4:0 povisio Piter Olajinka kojem je golman Fiorentine prvo odbranio udraac, a onda je on iz drugog puta poslao loptu u mrežu da bi u 26. minutu u kaznenom prostoru bio srušen Osman Bukari. Ganac je sam stavio loptu na kreč i dao gol za nevjerovatnih 5:0!