Superliga IMT - Partizan uživo prenos livestream

Partizanov čudesan preokret - POBJEDA U 95. MINUTU! Crno-bijeli iz ponora do trijumfa za pamćenje!

Golovima u sudijskoj nadoknadi, Partizan pobijedio IMT na krovu tržnog centra "Stadion".

Superliga IMT - Partizan uživo prenos livestream Izvor: MN PRESS

Partizan je pobijedio IMT u gostima 3:2, iako je u 56. minutu gubio 2:0 i iako je u 89. minutu pisalo na semaforu "2:1" za domaće.

U tom trenutku je vezista crno-bijelih Kristijan Belić iznudio penal koji je Bibras Natho pretvorio u gol za izjednačenje, a potom je u dubokoj nadoknadi, u 95. minutu, Nemanja Nikolić poslije driblinga savladao večeras odličnog golmana Miloša Gordića i donio crno-bijelima dramatično izborenu pobjedu.

22:00

Ovako sada izgleda tabela

Standings provided by Sofascore

21:58

GOTOVO JE, PARTIZAN JE POBEDIO 3:2!

Partizan je pobedio 3:2 i preživeo na izuzetno teškom gostovanju!

21:54

GOOOL, PARTIZAN PREOKRENUO U 95. MINUTU!

Nemanja Nikolić pogađa za pobedu Partizana u 95. minutu!

Utrčao je u kazneni prostor, driblao, šutirao po zemlji i pogodio!

21:53

Partizana napada, u toku 93. minut

21:50

PENAL, GOL - PARTIZAN IZJEDNAČIO NA 2:2!

Bibras Natho pogodio je sa bele tačke i najavio potpunu dramu u narednih šest minuta!

21:49

90' Penal za Partizan!

Kristijan Belić slavi kao gol iznuđeni prekršaj za jedanaesterac u korist crno-belih! Srušen je vezista Partizana na ivici kaznenog prostora, a sudija Pavle Ilić je pokazao na belu tačku.

21:46

87' Ogromna prilika i ogroman promašaj Saladnje

Neverovatno je šta je promašio Mateuš Saldanja. Na dva metra od gola trzajem je gađao i promašio ceo gol posle kornera Bibrasa Natha

Trese se Partizanova prečka!

77' Radočaj je protrčao po desno strani, gađao jako i pogodio prečku gola crno-belih!

21:32

70' GOL - Partizan je smanjio zaostatak!

Mateuš Saldanja pogodio je za gol zaostatka Partizana i najavio dramatičan finiš meča na Voždovcu

21:20

60' Partizan smanjuje zaostatak, 1:2!

Aranđel Stojković ponovo je strelac za Partizan! Pogodio je u gužvi za 1:2, posle odbijene lopte nakon udarca Saldanje. Golman IMT-a odbranio je prvi udarac, ali drugi nije mogao.

21:15

55' IMT VODI 2:0, KOŠMAR PARTIZANA!

Partizan se ispromašivao, a IMT duplirao vođstvo, 2:0! Strelac je Nikola Kodžić, posle centaršuta sa desse strane.

20:49

Menig gađa i na isteku poluvremena!

Pokušao je "kiflom" ofanzivac crno-belih, udarcem sa leve strane i nije uspeo da pogodi okvir Gordićevog gola. Na poluvremenu, IMT vodi 1:0

20:43

Nižu se napadi Partizana

Kalulu je ponovo gađao sa ivice kaznenog prostora, šutirao je visoko i preko prečke. Iz minuta u minut nižu se napadi favorita, drže se crno-beli za glavu...

20:38

Gordić opet "skida" gol!

Kanute šutira iz slobodnog udarca, pogađa donji levi ugao, a golman IMT-a je opet na mestu i "skinuo" je još jedan šut domaćih. Posle prekida, opet je pokušao Menig i ni on nije pogodio.

20:30

28' Opet Severina i opet Gordić!

Ponovo je Partizanov napadač pretio domaćima i ponovo je golman IMT-a odbranio udarac i sačuvao vođstvo. Čak treći put istom igraču brani udarac, a još nije ni pola sata prošlo.

20:23

21' Miloš Gordić odlično brani za IMT

Dva puta mu je ka golu šutirao Ksander Severina, sada je to uradio i Kalulu, ali je bivši golman Crvene zvezde veoma raspoloženo ušao u meč

20:15

14' Sebičan je Kvinsi Menig

Partizanov ofanzivac sam rešava akciju u kojoj je mogao da doda loptu čak trojici saigrača. Svi su bili izuzetno ljuti na njega što nije ni pomislio da im doda u izglednoj situaciji.

20:11

11' Partizan uzvraća, šutira Stojković

Aranđel Stojković je šutirao snažno sa ivice kaznenog prostora, a golman IMT-a Miloš Gordić je odbranio. Jedan igrač domaćih reagovao je na tu loptu i praktično je dodao čuvaru mreže, ali nije bilo indirekta, uprkos protestima crno-belih.

20:07

5' PARTIZAN GUBI 1:0!

IMT je poveo golom Nikole Vukića u 5. minutu! Natrčao je na odbijenu loptu i lako savladao Aleksandra Jovanovića, za šokantan početak na krovu.

19:55

IMT prijatno iznenađenje

IMT je u uvodnim kolima Superlige napravio nekoliko značajnih rezultata, poput pobeda protiv Novog Pazara u gostima 4:3 i svakako najvećeg iznenađenja, deklasiranja Čukaričkog 3:0. Prošle nedelje, Beograđani su u Bačkoj Topoli izgubili od TSC-a 1:0.

19:50

Ovo su startne postave

Izvor: Superliga.rs

19:40

Nagoveštaji promene na klupi Partizana

U danima nakon debakla u Danskoj (0:5), bilo je najavljivano da će Savo Milošević preuzeti crno-bele i da će Igor Duljaj dobiti otkaz, ali se to još nije dogodilo. Trener crno-belih odbacio je te navode i rekao da te priče "ne potiču iz Crvene zvezde"

19:30

Mučno je bilo i posle meča, na "presu"

Trener Partizana Igor Duljaj je sa suzama u očima govorio pred novinarima posle poraza od Nordšjelanda. Ukazao je na to da je trpeo i uvrede na nacionalnoj osnovi u Humskoj, gde je odrastao i postao veliki as crno-belih i reprezentacije. Takođe, veoma su ga pogodile prozivke za "burek", jer je to aluzija na njegovog pokojnog oca.

19:20

Mučna nedelja za Partizan

Crno-beli su u četvrtak ispali iz Evrope još jednim porazom od Nordšjelanda, dan pre toga je podneo ostavku predsednik kluba Milorad Vučelić, a nekoliko sati pred meč protiv Danaca Grobari su organizovali protest u centru Beograda i šetnju do stadiona, pred kojim su tražili i odlazak generalnog direktora Miloša Vazure

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović