TSC SADA OZBILJNO NAPADA TITULU! Dali šest komada, pobjegli Zvezdi, a tek se igra "vječiti" derbi

TSC iz Bačke Topole fantastično je ušao u novu sezonu i već ima četiri boda više od šampiona Crvene zvezde.

TSC Superliga Srbije prvo mjesto Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je doživjela drugi poraz ove sezone, već u sedmom kolu Superlige, a to najviše u prilog ide TSC-u. Klub iz Bačke Topole je večeras slavio protiv pančevačkog Železničara u spektakularnoj utakmici 6:3 (3:0), tako da sada bježe čak četiri boda aktuelnom šampionu.

TSC je jedini neporaženi tim u Superligi, uz Partizan koji je odigrao dva meča manje, a sa 19 bodova iz sedam utakmica i te kako mogu da se istaknu kao kandidati za titulu, posebno ako Crvena zvezda nastavi da posrće. Može se reći da je ovo najbolji start u istoriji kluba iz Bačke Topole koji je prevazišao "evropske brige" i teške poraze protiv Brage, pa je na domaćoj sceni za sada oduševio i s razlogom drži prvo mjesto na tabeli.

Đakovac je inače već u 10. minutu na semaforu "ispisao" 2:0 za domaće, pogodio je zatim i Stanić u 37. minutu, da bi Železničar uzvratio preko Đorđevića u 55. U strijelce za domaće su se upisivali još Cvetinović (67), Pantović (77) i Vulić (93), dok je sa druge strane Đorđević postigao još jedna gol (80), a potom i Šušnjar (90).

Već narednog četvrtka TSC igra protiv Vest Hema, a zatim je na programu trebalo da bude meč sa Zvezda, koji je odložen. U međuvremenu, Zvezda će igrati i "vječiti" derbi dok TSC dočekuje Napredak, a vidjećemo kako će se to odraziti na tabelu.