Ovako je Zvezda povela protiv Jang Bojsa! (VIDEO)

Crvena zvezda je golom Šerifa Endijaea povela protiv Jang Bojsa u drugom kolu Lige šampiona!

kako je zvezda povela protiv jang bojsa  Izvor: Arena /Printscreen

Kao u Mančesteru tako i u Beogradu - Crvena zvezda je dala gol, a onda morala da čeka da VAR potvrdi da nema ofsajda prije nego što su napadači crveno-bijelih mogli da se poraduju i prije nego što je sudija pokazao na centar!

U 35. minutu sijevnula je kontra tima Baraka Bahara, došla je duga lopta na desnu stranu gdje ju je prihvatio Osman Bukari. Na kraju se ispostavilo da nije bio u ofajsdu i da je primio loptu na dobrom mjestu pa je nastavio prodor po strani.

Bukari je u prodoru uspio da napravi prostor pored defanzivaca rivala i ubacio je loptu na drugu stranu, a tu je dotrčao skupo plaćeni napadač Šerif Endijae. On se bacio i uspio da sa nekoliko metara ubaci loptu u mrežu, a na kraju je poslije pregledanja snimka bilo jasno da je i on bio u dozvoljenoj poziciji. Pogledajte kako je Crvena zvezda na kraju poslije pregledanja snimka u 37. minutu utakmice povela 1:0 na "Marakani":

Pogledajte

00:36
Gol CRVENA ZVEZDA YOUNG BOJS
Izvor: Arena Sport

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!