ŠOK U LIGI ŠAMPIONA: Barselona pala na koljena, Ukrajina slavi veliku pobjedu!

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Odmah smo vidjeli veliko iznenađenje u Ligi šampiona pošto je Šahtjor razbio Barsleonu!

Liga šampiona Šahtjro pobijedio Barselonu Izvor: Susanne Hübner, Susanne Huebner / imago sportfotodienst / Profimedia

Odmah smo vidjeli šok u Ligi šampiona! Šahtjor je kao domaćin uspio da savlada Barselonu 1:0, a meč je riješio pogodak Sikana u 40. minutu meča.

Napadala je Barselona do kraja, ulazili su Pedri, Feliks, Jamal i Balde u drugom poluvremenu, probao je na sve načine Ćavi da preokrene utakmicu, ali od toga nije bilo ništa.

I pored ovog poraza Barselona je ostala prva u svojoj grupi sa devet bodova, dok su iza nje Porto i Šahtjor sa po šest bodova, dok Antverpen nema poene. Ipak ako Porto dobije Antverpen mogao bi da preskoči Barsu na čelu tabele.

U drugom meču u ranom terminu Lige šampiona Borusija Dortmund je uspjela da savlada desetkovani Njukasl 2:0.