I Novak Đoković na utakmici! Isplivale fotografije sa stadiona - evo sa kim je na tribini!

Pogledajte gdje je Novak Đoković u nedjelju uveče!

Novak Đoković gleda utakmicu Juventus Kaljari Izvor: TV Arena sport/screenshot

Novak Đoković došao je na utakmicu Juventus - Kaljari uoči početka Završnog mastersa u Torinu (od 12. do 19. novembra). On je pripremu za posljednji individualni turnir u godini prekinuo na jedno veče, da bi otišao na stadion italijanskog velikana da uživa u fudbalu i da navija za Srbe, Dušana Vlahovića, koji je bio rezerva, ali je šansu dobio u posljednjih pola sata, i Filipa Kostića, člana prve postave "stare dame". Takođe, srpski igrač Boris Radunović sjedio i na klupi gostiju, ali nije dobio priliku da nastupi za tim Klaudija Ranijerija.

Novak je poznat kao veliki ljubitelj fudbala i u Italiji dobro znaju koji tamošnji klub navija, o čemu često govori. Od ponedjeljka ujutru, Đoković će opet biti u prvom planu, jer će igrati na turniru sa sedmoricom najboljih tenisera na svijetu, u borbi za titulu i za osvajanje prvog mjesta na ATP listi na kraju sezone.

Nole je na stadion Juventusa došao u društvu Karlosa Gomeza Erere, svog sparing-partnera poznatijeg po nadimku "Čarli", koji je stalno uz njega i bio mu je trener prilikom osvajanja trofeja Mastersa u Parizu prošle nedjelje. Ne bi bilo iznenađenje ako Španac bude u istoj ulozi i u Torinu sljedeće sedmice, u odsustvu Gorana Ivaniševića.

Gledao je Nole mučenje Juventusa u prvom dijelu, ali je "stara dama" proradila u nastavku i preko Gleisona Bremera i Danijelea Ruganija stigla do prednosti 2:0, da bi utješni gol i kratku nadu gostima donio Alberto Dosena 15 minuta prije kraja meča.

Ipak, domaćin je sačuvao prednost i bar na 24 časa preuzeo lidersku poziciju od Intera, koji u nedjelju dočekuje Frozinone.