Radnički Niš Partizan uživo prenos livestream Superliga Srbije

Partizan vodio i izgubio, Zvezda ostaje prva! Šok u Nišu, penal, pa autogol, a tek slijedi vječiti derbi!

Partizan izgubio od Radničkog u Nišu.

Radnički Niš Partizan uživo prenos livestream Superliga Srbije Izvor: MN PRESS

Partizan je izgubio od Radničkog u Nišu - 2:1. Beogradski tim vodio je sa 1:0 golom Saldanje, a onda je uslijedio veliki pad i preokret domaćina. Prvo je u 65. minutu Saničanin skrivio penal, Petrov je "panenkom" matirao Jovanovića, a onda je u 73. minutu poslije kornera Ilić poslao loptu sopstvenu mrežu.

Ovo ujedno znači i da je Crvena zvezda ostala na prvom mjestu na tabeli pred završnicu prvog dijela sezone i vječiti derbi. Oba tima imaju po 43 boda poslije 17 odigranih utakmica. Prvi derbi zakazan je za 20. decembar u 18 časova u Humskoj.

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA."

18:02

ČEKA SE DERBI

Prvi ovosezonski večiti derbi zakazan je za 20. decembar u 18 časova u Humskoj.

18:00

STANJE NA TABELI

Crvena zvezda ostaje prva na tabeli.

Standings provided by Sofascore

17:55

KRAJ

Meč je završen, Radnički je pobedio Partizan - 2:1. Stojković je pao u kaznenom prostoru u nadoknadi, tražio je penal, sudija je pokazao da nema elemenata za penal.

17:51

90' - JOŠ ČETIRI MINUTA

Sudija je pokazao da će se igrati još četiri minuta, Radnički je imao šansu za treći gol, malo sreće za Partizan.

17:50

89' - BLOK U POSLEDNJOJ SEKUNDI!

Nikolić je ostavi za Meniga, on prosledio do Zahida koji je šutirao, a Petrović klizećim startom u poslednjem momentu sprečava gol.

17:48

88' - OPSADA GOLA

Partizan nastavlja sa napadima, opsada gola Radničkog, ali za sada ne uspeva ozbiljno da pripreti. Domaćin se odlučio da se brani i da čeka šansu iz kontri.

17:45

85' - OFSAJD

Dobra prilika za Partizan, loša povratna lopta mladog Jovanovića, a onda na drugoj strani Jovanović brani, sudija pokazuje da je tome prethodio ofsajd.

17:42

80' - PARTIZAN TRAŽI GOL

Partizan, očekivano, ide u napad i pokušava na sve načine da dođe do izjednačenja.

17:38

76' - IZMENE

Nove izmene u Partizanu, ušli su Menig i mladi Jovanović umesto Kalulua i Belića.

17:35

74' - VAR POTVRDIO GOL

Posle gola čekala se provera iz VAR-a, nije viđeno ništa sporno, Radnički vodi - 2:1.

Autogol Ilića u Nišu
Izvor: YouTube/Arena sport

17:33

73' - AUTOGOL, PARTIZAN GUBI!

Mihajlo Ilić poslao je loptu u svoju mrežu, Radnički vodi sa 2:1!

17:33

73' - BRANI JOVANOVIĆ

Antić je ostao kao poslednji igrač, prilika za Mesarovića, Jovanović brani.

17:31

71' - NIKOLIĆ UMESTO NATHA

Natho je završio meč u 71. minutu, ušao je Nemanja Nikolić.

17:31

70' - SIMULIRANJE I ČARKE

Petrov je pao, sudija je odmah dotrčao i dao mu žuti karton za simuliranje. usledile su čarke, golman Jovanović je došao, bilo je guranja, linijski sudija je dotrčao i sprečio veće probleme.

17:29

69' - PETROV DETE PARTIZANA

Sava Petrov, strelac gola za Radnički je dete Partizana. Ponikao je u Teleoptiku, debitovao je za prvi tim na pripremama, ali nije upisao nijedan zvanični meč.

17:27

67' - GOL I IZJEDNAČENJA

Penal za Radnički izveo je Petrov, "bocnuo" je loptu i "panenkom" prevario Jovanovića za 1:1!

Sava Petrov gol Partizanu

17:26

66' - VAR PROVERA

U toku je VAR provera, sudija Ivković čeka odgovor iz VAR sobe.

17:25

65' - PENAL ZA RADNIČKI!

Penal za Radnički, Saničanin je u vazdušnom duelu rukom udario Belakovića u glavu, sudija je pokazao da jep enal.

17:23

63' - IZMENA DULJAJA

Umesto Kanutea ušao je Šćekić, prva promena Igora Duljaja.

17:2

60' - NIŠTA OD PENALA

Tražili su igrači Radničkog penal posle gužve u kaznenom prostoru, sudija je pokazalo da nema elemenata za to, što se videlo i na usporenom snimku, lopta nije bila ni blizu ruke Ilića.

17:18

58' - MAJSTORIJA JOVANOVIĆA!

Belaković je šutirao, Saničanin je dokačio, lopta je išla u gol, Jovanović je uspeo da se "ispruži" i da maestralnom intervencijom spreči izjednačenje.

Jovanović odbrana

17:16

56' - ZAHID ZAMALO!

Nova šansa za Partizan, Zahid je sjajno šutirao glavom, Rosić je još bolje intervenisao.

17:14

53' - SALDANJA!

Gol Saldanje u 53. minutu, Partizan vodi u Nišu! Belić je poslao loptu u prostor, sve t pratio je Brazilac i pslo loptu u dalji ugao.

Saldanja gol Radničkom

17:13

52' - PROMAŠAJ JAMKAMA!

Jamkam je mogao da donese Radničkom prestnod, dobio je loptu u prostor, šutirao je preko gola.

17:11

50' - SALDANJA TRAŽI PENAL

Zahid je poslao loptu u prostor za Saldanju koji je pao i tražio penal. Sudija mu je samo signalizirao da ustane i da nastavi meč.

17:08

48' - NATHO IZBLOKIRAN

Lepa akcija Partizana, Zahid je poslao loptu na drugu stranu do Natha koji je izblokiran.

17:06

46' - KREĆE DRUGO POLUVREME

Počelo je drugo poluvreme, nema izmena ni u jednom timu.

16:48

45' - NATHO ZA KRAJ POLUVREMENA

Natho je sjajno šutirao sa ivice kaznenog prostora, Rosić je maestralno intervenisao. Usledio je korner posle kog nije bilo opasnosti, pa je sudija dao znak za kraj prvog poluvremena - 0:0.

Natho šut protiv Radničkog

16:46

44' - ŽUTI I PROTESTI

Zbog starta nad Nathom  Vojnović je dobio žuti karton, Saldanja i Natho tržaili su crveni, sudija je pokazao da je samo žuti i da se igra nastavi.

16:45

43' - ŽUTI I ZA STOJKOVIĆA

Žuti karton i za Aranđela Stojkovića.

16:43

40' - PROMAŠAJ I OFSAJD

Petrov je imao odličnu šansu sa oko pet-šest metara, poslao je loptu daleko preko prečke. Linijski sudija podigao je zastavicu, tako da bi gol bio poništen i da ga je postigao, a Duljaj je zbog toga žustro protestovao.

Šanse za Radnički

16:42

39' - BRANI JOVANOVIĆ

Odlična šansa za domaćina, Stojković je pao na zemlju, tvrdio da je odgurnut, Jovanović je odbranio udarac glavom, a sudija je samo pokazao da se igra nastavi.

16:40

37' - ŽALBE SALDANJE

Saldanja je pokušao nešto između centaršuta i šuta, lopta je završila u gol-autu. Potom je podigao ruku i pokazivao da je u pitanju loš teren.

16:36

33' - LOŠ CENTARŠUT NATHA

Novi slobodan udarac za Partizan i loš centaršut Natha, lak posao za Rosića.

16:32

29' - NESPORAZUM SA ANTIĆEM I KANUTE

Imao je Partizan slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora, Natho je hteo da napravi kombinaciju sa Antićem koji to nije očekivao, pa je veoma loše šutirao, pa je posle toga i Kanute proboa sa ivice kaznenog prostora, daleko od gola,

16:30

27' - MESAROVIĆ IZBLOKIRAN

Mogao je Radnički do vođstva posle kontre, Mesarović je ušao u kazneni prostor, namestio se, šutirao, Ilić je izblokirao i sprečio opasnost.

16:27

24' - KAKVA GREŠKA KALULUA

Velika greška Kalulua. Tražio je prostor, poziciju da šutira, zakomplikovao je situaciju i u želji da doda loptu do Saldanje dodao je protivničkim igračima.

16:22

20' - ŽUTI ZA ILIĆA

Mihajlo Ilić dobio je žuti karton i to znači da će propustiti meč protiv Radničkog iz Kragujevca.

16:19

18' - JOVANOVIĆU ISPALA LOPTA!

Posle kornera golmanu Jovanoviću ispala je lopta, a Baić je šutirao iz prve, bio je okrenut leđima, poslao je loptu preko gola.

Jovanović ispustio loptu

16:17

15' - NOVI KORNER

Pejović je šutirao sa 16-17 metara, Saničanin je izblokirao i lopta je završila u korneru.

16:15

12' - ZAHID

Prva velika šansa na meču za Partizan, Zahid je ušao u peterac, poigravao se, čekao je da nađe bolju poziciju za šut, nije je dobio, izblokiran je.

16:11

8' - NATHO PROTESTUJE

Natho je dobio udarac i protestuje kod sudije zato što nije sosuđen faul, buni se i raspravlja se sa arbitrom.

16:06

3' - RADNIČKI TRAŽIO PENAL

Saničanin je izblokirao šut, fudbaleri Radničkog podigli su ruke, tražili penal, sudija je odmahnuo rukom i pokazao da nema elemenata za penal i da nije bilo namernog igranja rukom i pokazao je na korner.

16:03

1' - POČELO JE

Meč u Nišu je zvanično počeo, sudija Ivković dao je znak.

15:53

SUDIJE

Glavni sudija na ovom meču je Marko Ivković, pomažu mu Nikola Obradović i Marko Živković, četvrti arbitar je Pavle Ilić. U VAR sobi su Stanko Ostraćanin i Nemanja Petrović.