Inter se mučio, ali na kraju uspio stići do sva tri boda

Autor Haris Krhalić

Fudbaleri Intera savladali su Veronu koji nije iskoristila jedanaesterac u desetom minutu sudijske nadoknade.

Inter Verona Serija A 19 kolo Izvor: EPA/RICCARDO ANTIMIANI/ANSA

Fudbaleri Intera su u okviru 19. kola Serije A na svom terenu savladali su Veronu rezultatom 2:1. Lider Serije A je do pobjede i sva tri boda došao na samom kraju meča.

„Nerazure“ je u vođstvo doveo Lautaro Martinez već u 13. minutu meča. Isti fudbaler pogodio je i na početku drugog dijela, ali je ovog puta pogodak poništen zbog ofsajda.

Izjednačenje Veroni donio je Tomas Anri u 74. minutu utakmice.

Ipak, odbrana Verone nije izdržala do samog kraja, a sva tri boda Interu donio je Fratezi u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Ni tu nije bio kraj drame, s obzirom da je Verona imala priliku da dođe do izjednačenja u desetom minutu sudijske nadoknade, ali je neprecizan bio Anri.

„Nerazuri“ su ovom pobjedom zadržali prednost od pet poena nad ekipom Juventusa, koji će svoju utakmicu 19. kola igrati sutra, a protivnik je Salernitana.