Napoli u sve većoj krizi: Derbi kola pripao Milanu (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Fudbaleri Milana savladali su na svom terenu Napoli rezultatom 1:0.

teo ernandez Izvor: Mairo Cinquetti/NurPhoto/Shutter / Shutterstock Editorial / Profimedia

U derbiju 24. kola Serije A, fudbaleri Milana su na svom terenu savladali Napoli rezultatom 1:0.

„Rosoneri“ su do vođstva i pobjede stigli u 25. minutu. Pukla je odbrana Napolija po lijevoj strani, Leao je odlično proigrao Ernandeza, a lijevi bek matira golmana gostiju za slavlje domaće publike.

U nastavku smo vidjeli još nekoliko prilika na obje strane, ali promjene rezultata nije bilo. „Rosoneri“ su ovom pobjedom stigli do 52 boda, odosno na bod manje od Juventusa koji ima i jednu utakmicu manje. S druge strane, Napoli je ostao na devetoj poziciji sa 35 bodova.

„Rosonere“ sada očekuje duel sa Renom u Ligi Evrope nakon čega idu u goste Monci. Napoli u narednom kolu dočekuje Đenovu.