Superliga Srbije Radnik Surdulica Partizan uživo prenos

Partizan preživio dramu u Surdulici i ostao na vrhu!

Partizan je mnogo teže nego što se očekivalo pobijedio Radnik u Surdulici.

Superliga Srbije Radnik Surdulica Partizan uživo prenos Izvor: MN PRESS

Partizan je preživio Surdulicu! Tim Igora Duljaja je na kraju savladao Radnik 2:1 u jako, jako dramatičnom meču. Crno-bijeli su imali inicijativu, ali nisu imali previše šansi, a kada je sudija u 60. minutu pokazao na bijelu tačku poslije starta Svetozara Markovića. Ipak, poslije intevencije VAR-a taj penal je poništen, a nekoliko minuta kasnije igrač koji je mogao da bude tragičar postao je heroj Partizana.

Kapiten Marković je poslije novog prekida uspio da glavom pošalje loptu u mrežu rivala i crno-bijeli su konačno poveli. Kada je Samed Baždar iskoristio veliku grešku defanzivaca domaćina za 2:0 u 90. minutu djelovalo je da je sve gotovo, ali daleko je to bilo od gotovog.

Poslije velike greške defanzive Partizana dosuđen je penal i u 96. minutu je Šovšić smanjio na 2:1, a do kraja meča imao je Radnik još jednu šansu da izjednači. Na kraju su se igrači Partizana u Beograd uputili sa tri boda, ali mnogo teže izborena nego što se očekivalo.

16:02

Kakav meč!

Videli smo Partizan koji se dugo mučio da postigne gol, videli smo dva penala dosuđena za domaćina od kojih je jedan intervencijom VAR-a poništen i jednu veliku grešku odbrane domaćina.

Na kraju je Partizan golovima kapitena Svetozara Markovića i Sameda Baždara uspeo da dođe do jako bitnih bodova.

16:02

Prvo da vidimo tabelu

Standings provided by Sofascore

15:40

KRAJ MEČA! Teška, teška pobeda Partizana!

Na kraju je ponovo Radnik imao opasan šut na isteku 96. minuta, ali je napadač domaćina pogodio spoljni deo mreže. Ide sa jako, jako teško osvojena tri boda iz Surdulice Partizan posle skoro 100 minuta igre.

RADNIK SURDULICA - PARTIZAN 1:2

15:37

95. minut: GOOOL! Ništa nije gotovo!

Kakva drama na kraju, Šovšić je pogodio za 2:1!

15:37

94. minut: Penal!

Drugi dosuđeni penal za Radnik! Sada je Kovačević srušio Bogdanovića, a sada će penal ostati na snazi!

15:36

92. minut: Samed Baždar konačno daje gol!

Pogodak Sameda Baždara, sve je gotovo u Surdulici! Posle velike greške odbrane rivala došla je lopta do Baždara koji je pretrčao golmana i pogodio je prazan gol.

Dobiće i karton zbog skidanja dresa, ali ne mari mladi napadač za to.

15:34

90. minut: Nova šansa i šes tminuta igre!

Ponovo je Bogdanović bio u šansu, a sada je sudija pokazao da će se igrati još šest minuta.

15:29

85. minut: Crveni karton!

Neko sa klupe Radnika je isključen i moraće da napusti klupu. Zakuvalo se na kraju.

15:27

84. minut: Ništa od penala

Bogdanović je pao u 16 metara Partizana, ali je sudija samo pokazao da se igra dalje. Radnik je izvršio i izmenu, Matvej Martinkevič je zamenio Sadika Abubakara.

15:24

80. minut: Opet Baždar!

Centrirao je Goh na Kalulua, lopta je došla do Baždara koji je uspeo da reaguje glavom, ali ne dovoljno dobro. Mogao je mladi Baždar sada da reši meč.

15:22

78. minut: Zatvara ovo Duljaj!

Bibrasa Natha menja Aleksandar Šćekić! Probaće ovo da zatvori Partizan i da sačuva tri boda.

15:12

70. minut. GOOL! Partizan vodi 1:0

Strelac je kapiten Svetozar Marković! Posle kornera ponovo je gađan štoper koji je uspeo da preko igrača rivala koji je skrenuo loptu da povede.

15:06

63. minut: Opet šansa!

Duronjić nije pogodio! Sjajna lopta posle centaršuta sa boka, ali smo videli veliki promašaj Duronjića!

15:05

Promene!

Idemo na izmene, pa Kastiljo menja Ovusu, a Dženan Zajmović napušta teren i menja ga Čumić.

15:04

60. minut: Penala nema!

Sada je poništen ne samo penal, nego i žuti karton za kapitena crno-belih Svetozara Markovića. Još pola sata igre.

Penal na meču Partizan - Surdulica
Izvor: YouTube/Arena sport

15:02

59. minut: PENAL U SURDULICI!

Jedanaesterac za domačina! Faul Svetozara Markovića u srcu kaznenog prostora i sada Radnik ima šansu da povede! Ide sudija ovog meča da pogleda snimak i da se uveri da li je bio penal.

14:57

53. minut: Ranđelović kao zid!

Dva puta je probao Samed Baždar, ali je čuvar mreže domaćina uhvatio obe lopte. Ipak tom prilikom se povredio i morala je lekarska ekipa da utrči na teren.

14:54

49. minut: Au kakva šansa!

Posle novog kornera za Partizan lopta je pala direkt na glavu Svetozaru Markoviću. Ipak Gašić je bio tu da očisti sa gol linije i preživeo je Radnik!

14:52

DRUGO POLUVREME!

Crno-beli napadaju i nadaju se da bi mogli da dođu do trijumfa, dok se sa druge strane domaćin nada da bi mogao da sačuva ovaj bod.

14:34

POLUVREME!

Ništa od golova za sada! Imao je inicijativu Partizan, ali Samed Baždar nije iskoristio nekoliko šansi. Sa druge strane u samom finišu poluvremena mogao je domaći tim do gola, ali Aleksandar Jovanović se isprečio.

14:30

44. minut: Radnik zamalo do vođstva!

Kakva šansa! Tomašević je stigao loptu u punom trku i centrirao. Zatim je Šovšić došao do nje i šutirao, ali je Aleksandar Jovanović spasio Partizan. Loši minuti za crno-bele.

14:27

41. minut: Kakav promašaj!

Kakav promašaj! Jeste ovo bio ofsajd na kraju, ali je po levoj strani prošao igrač Radnika i na kraju je Lazar Jovanović promašio prazan gol!

14:24

38. minut: Ništa od šanse

Mogla je ovo da bude šansa za Radnik, ali Tomašević je iz slobodnog udarca iz dobre pozicije poslao loptu preko gola.

14:18

31. minut: Antić je probao!

Ne preti napad crno-belih već neko vreme, ali zato prete defanzivci! Sada je udarcem mrežu rivala probao da zatrese Nikola Antić. Ipak i dalje je 0:0.

13:59

13. minut: Natho, pa Baždar!

Mogao je Goh da šutira, ali umesto njega se isprobao Natho. Ipak Ranđelović je odbranio i Natho je opet namestio loptu na korner. Ponovo je Baždar bio u šansi, ali opet nije pogodio.

13:52

6. minut: Kakva šansa!

Prbvo šansa za Radnik, a onda je lopta našla Baždara na sedam metara od gola. Ipak on je šutirao pravo u golmana Ranđeovića. Posle kornera Natha nije lopta bila dobro upućena.

13:47

POČEO JE MEČ!

Videli smo odmah napad Partizana po strani, ali Goh nije prošao, , zatim je uspeo da prođe, ali umesto kornera videli smo gol-aut.

13:30

A evo i sastava domaćina

RADNIK (3-4-1-2) Ranđelović - Jović, Miličević, Abubakar - Tomašević, Oreščanin, Duronjić, Gašić - Sovšć - Zajmović, Jovanović

13:20

Baždar napada

Po svemu sudeći u špicu će poćeti Samed Baždar, mada ostaje da se vidi da li će on biti najistureniji ili će se naći iza Goha ili Kalulua.

PARTIZAN (4-2-3-1) Jovanović - Stojković, Kovačević, Marković, Antić - Ovusu, Natho - Kalulu, Goh, Zahid - Baždar

13:17

Problemi za Duljaja

Igor Duljaj ima mnogo problema u špicu. Mateuš Saldanja vuče povredu zadnje lože, Nemanja Nikolić ima kartone, a Ksander Severina je otišao iz Beograda zbog neisplaćenih dugovanja.

13:06

Crno-beli na jugu Srbije

Partizan je otišao na najduže gostovanje! Crno-beli će probati da odbrane prvo mesto na tabeli u Surdulici, a meč počinje od 13:45.