Ovo će skupo koštati Napoli - Osimen za nekoliko sekundi dva puta pogodio stativu, Kaljari u 96. to kaznio! (VIDEO)

Jeste kasnije dosuđen ofsajd, ali je Nigerijac morao bolje da reaguje.

Osimen za nekoliko sekundi dva puta pogodio stativu  Izvor: Profimedia

Nedjeljni program 26. kola Serije A otvorili su, na Sardiniji, Kaljari i Napoli.

Na klupi gostujućeg tima u Seriji A debitovao je Frančesko Kalcona, ali bivši pomoćnik Mauricija Sarija u ovom klubu nije uspio da upiše trijumf, uprklos vođstvu koje je donio Viktor Osimen.

Nigerijac je pogodio glavom u 65. minutu, a samo par minuta kasnije imao priliku da riješi meč, međutim, u intervalu od samo nekoliko sekundi dva puta jepogodio stativu!

Istina, prilikom upućivanja lopte Osimen se nalazio u ofsajdu, ali bez obzira na to, morao je mnogo bolje da reaguje u ovim situacijama.

Prvo je lobovao golmana domaćeg tima Simonea Skufeta, lopta je pogodila stativu, a onda je promašio prazan gol, ponovo pogodivši okvir gola!

Pogledajte!

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

Kazna je bila surova, a stigla je u najgorem mogućem trenutku - šestom minutu sudijske nadoknade.

Odbrana Napolitanaca se opustila, vjerovatno čekajući da sudija odsvira kraj, a Luvumbo je mirno pored njih sačekao loptu i pogodio mrežu za konačnih 1:1. Pogledajte!