Nezapamćen skandal u Primeri! Real dao gol za pobjedu u 100. minutu, a sudija svirao kraj! Jurili ga po terenu (VIDEO)

Pogledajte kako je Real Madrid ostao bez pobjede protiv Valensije zbog odluke sudije Manzana.

Real Madrid dao gol a sudija svirao kraj utakmice Svi ga jurili po terenu Izvor: Twitter/@TheEuropeanLad/Printscreen

Real Madrid je u desetom minutu nadoknade postigao gol za pobjedu protiv Valensije od 3:2, ali su onda igrači "kraljevskog kluba" shvatili da je glavni sudija Hesus Hil Manzano odsvirao kraj - dvije sekunde prije toga. Učinio je to iako je preporuka sudijama da ne sviraju kraj utakmice i kada istekne nadoknada vremena ako je u toku "opasan napad", ali sve to pada u vodu ako arbitar dvaput dune u pištaljku i kaže kraj!

Zbog toga su svi skočili na sudiju Manzana, tražili su objašnjenje, jurili su ga po terenu i psovali ga, a epilog je crveni karton za strelca Džuda Belingema koji je izgubio živce kada je shvatio da mu je "ukraden" gol i da je meč na "Mestalji" ipak završen bez pobjednika (2:2).

Prethodno je Valensija vodila 2:0 golovima Uga Dura i Romana Jaremčuka, koji su već u prvih pola sata uspjeli da šokiraju lidera prvenstva Španije, da bi Vinisijus uspio da donese bod. Prvo je pogodio u završnici prvog poluvremena, a zatim i u 76. minutu kada se "opasno zakuvalo". Jasno je bilo da će meč biti produžen "u beskonačno" zbog odugovlačenja domaćeg tima, ali Realu su falile tačno dvije sekunde da pobijedi.

Nema sumnje da će se zbog ovoga podići velika uzbuna u tamošnjim medijima, posebno nakon skorašnjih dešavanja, a vidjećemo da li će dva "otkinuta" boda uspjeti da naude Real Madridu u jurnjavi za titulom. Sada imaju sedam bodova više od Đirone, ali i meč više.