Partizan izgubio na početku priprema: Stanojević vidio šta ne valja!

Partizan je doživio poraz na startu priprema.

partizan izgubio u prvom mecu na pripremama Izvor: Arenasport screenshot

Partizan je doživio poraz na prvom meču u pripremnom periodu. Aleksandar Stanojević izveo je dva različita tima za dva poluvremena i mogao je odmah da vidi gdje su problemi i šta će morati da se popravi pred početak nove sezone, a to je igra u defanzivi.

NK Bravo je slavio sa 2:1 na pripremnom meču u Terme Čatežu. Bravo je poveo već u drugom minutu meča kada je De Medina smjestio loptu u sopstvenu mrežu. U 27. minutu je na improvizovanom semaforu stajalo 2:0. Odbrana crno-bijelih loše je reagovala, Pečar je ubacio loptu po zemlji na drugu stativu, Filipović je probao da interveniše, uklizao je, Krunić nije uspio da je uhvati, tako da je uslijedio drugi autogol iako je zvanično pripisan Tučiću.

Nije se srpski tim predavao, krenuo je u napad i za to je nagrađen preko Đorđa Jovanovića koji je u 36. minutu smanjio rezultat. Krenuo je Partizan u napad, tražio novi gol, ali do toga nije došlo. NK Bravo je odnio pobjedu.

Ovako je izgledao sastav Partizana:

Prvo poluvrijeme: Krunić, Goh, Nikolić, Kalulu, Ovusu, Šćekić, Filipović, Antić, Simić, De Medina, Jovanović
Drugo poluvrijeme: Stevanović, Kovačević, Miličić, Živković, Stojković, Kanute, Stjepanović, Jevremović (Petković), Janković, Trifunović