Partizan u Superligi gazi, u Evropi se muči! Crno-bijeli opet pobijedili, 3/3 u Humskoj!

Rutinski trijumf crno-bijelih protiv Železničara iz Pančeva,

Superliga Srbije Partizan Železničar 2 0 Izvor: MN PRESS

Golovima Svetozara Markovića i Đorđa Jovanovića, crno-bijeli su ostvarili i treći trijumf ove sezone u isto toliko kola.

Partizan je stigao do vođstva u 13. minutu. Bibrat Natho je izveo korner, a Svetozar Marković je matirao gostujućeg golmana udarcem glavom sa oko sedam metara. Bivši golman Zvezde Zoran Popović nije mogao ništa u ovoj situaciji.

Konačnih 2:0 tim Aleksandra Stanojevića postavio je šest minuta prije odlaska na odmor. Ponovo su domaći pogodili glavom - Đorđe Jovanović je bio precizan poslije centaršuta Nikole Antića sa lijeve strane. Lako se izborio sa protivnikom špic crno-bijelih i matirao Popovića.

U 85. minutu je tim iz Pančeva ostao sa deset igrača nakon isključenja Lazara Romanića, ali je i kao takav mogao do smanjenja rezultata u nadoknadi vremena. Dosuđen je penal za Železničar, ali u gol nije uspio da ga pretvori Dario Grgić - taj šut je odbranio čuvar mreže Partizana Aleksandar Jovanović.

Standings provided by Sofascore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!