"Najbolji igrač na utakmici bio je sudija": Nova bura u Superligi, trener pobjesnio i napustio intervju

Trener IMT-a Milan Đorđević istakao je da je sudija glavni krivac za poraz njegovog tima u Pančevu i potom je napustio intervju na TV Arena Sport.

Trener IMT-a bijesan na sudiju napustio intervju Izvor: TV Arena sport/screenshot

Železničar iz Pančeva pobijedio je IMT 2:1 i popeo se na peto mjesto na tabeli poslije nekompletnog petog kola Superlige, međutim kao što to obično biva u srpskom fudbalu - ništa ne može da prođe bez bure. Trener "traktorista" Milan Đorđević, koji su doživeli drugi poraz u četiri kola, osuo je paljbu po sudiji Aleksandru Živkoviću koga je označio kao glavnog krivca za rezultat.

"Taj njihov gol nije pad koncentracije. Prije svega imam puno poštovanje za ljude iz suprotnog tabora. Tu sam obazriv, ali najbolji igrač na utakmici bio je sudija i ja tu ne bih ništa više dodavao", poručio je Đorđević pre nego što je otišao iz kadra na TV Arena Sport, dok je njegov kolega Marko Savić s druge strane bio veoma kratak u komentaru: "Generalno sam zadovoljhan voljom, željom i htjenjem, nije moglo do dobrog intenziteta zbog teškog vremena".

Železničar je do pobjede došao golovima Mitrovića iz slobodnog udarca u 12. minutu, odnosno Ćurića u 71. Jedini gol za IMT dao je Krstić u 41. minutu, ali to nije bilo dovoljno ni za bod u gostima u Pančevu.

Pogledajte golove sa meča Železničara i IMT-a koji su uprkos visokoj temperaturi u Pančevu odigrali vrlo solidan meč.