Penal kakav se rijetko viđa! Nijednog igrača blizu, sudija pokazao na bijelu tačku! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Nevjerovatna situacija u Superligi Srbije na duelu Vojvodine i Radničkog.

Nevjerovatan penal Superliga Srbije Vojvodina Radnički Niš Izvor: Twitter/printscreen

Fudbaleri Vojvodine dočekali su niški Radnički, a iako je početak drugog poluvremena nagovijestio nastavak pobjedničkog niza novosadskog kluba u samo par minuta sve se promijenilo.

Gosti iz Niša prvo su izjednačili golom jamajčanskog napadača Trivantea Stjuarta, a onda su i preokrenuli pogotkom Vanje ilića poslije jedanaesterca kakav se rijetko viđa.

Iako niko od fudbalera Radničkog nije bio u šesnaestercu sudija Pavle Ilić pokazao je na bijelu tačku, međutim, ne zbog prekršaja nad nekim fudbalerom već greške domaćih.

Naime, golman Vojvodine Dragan Rosić gurnuo je nogom loptu ka svom štoperu Seidu Koraćuda ju on izvede, a on ju je uzeo u ruke kako bi ju namjestio.

Sudija Pavle Ilić je odmah pokazao na bijelu tačku pošto je Rosić praktično već izveo prekid, a fudbaleri Vojvodine uzalud su ga ubjeđivali da njihov golman to nije učinio i da lopta nije bila u igri. Pogledajte tu situaciju!

Na kraju je sa bijele tačke pogodio Vanja Ilić i donio preokret Radničkom, da bismo u finišu utakmice vidjeli pravu dramu. Vojvodina je golovima Veličkovića u 87. i Crnomarkovića u 90. Minutu povela 3:2, a onda je Mburi Jamkam golom u petom minutu sudijske nadoknade poravnao na konačnih 3:3.