crvena zvezda inter uzivo prenos liga sampiona livestream Arena sport

Težak poraz Crvene zvezde na "Meaci": Poklonila četiri gola Interu, to je neki drugi nivo!

Inter je rutinski pobijedio Crvenu zvezdu 4:0 u drugom kolu Lige šampiona.

crvena zvezda inter uzivo prenos liga sampiona livestream Arena sport Izvor: Spada/LaPresse/Profimedia

Crvena zvezda je večeras poražena na "Meaci" od Intera 4:0 (1:0) pokazavši da iako u nekim trenucima meča može da izađe na megdan "nerazurima", ipak ne posjeduje kvalitet da to čini tokom većeg dijela susreta. Greške koje je pravila odbrana Zvezde vješto je koristio napad Intera i postigao je četiri prelaka gola, a mogao je još.

Počelo je u 11. minutu kada je Hakan Čalhanoglu iz slobodnog udarca postigao vodeći pogodak, da bi nakon dobrog starta u drugom dijelu, kada je Zvezda krenula po izjednačenje, stigao "hladan tuš" u vidu pogotka Marka Arnautovića. Novi kiks, ovoga puta Krunića, iskostio je Austrijanac koji nije slavio gol. Nakon toga, potpuno se raspala igra Zvezde i pogađali su još Lautaro Martinez u 71. i Mehdi Taremi u 81. iz penala.

S druge strane Zvezda je imala nekoliko šansi da dođe do gola, najbolje preko Andrije Maksimovića i Silasa, ali nije uspjela da dođe do makar utješnog gola.

22:54

KRAJ!

Inter - Crvena zvezda 4:0 (1:0)

22:50

90' - Pet minuta nadoknade!

Igraće se pet minuta još na Meaci.

22:46

88' - Ilić!

Prvo je Duarte umalo proigrao Radonjića na pet metara, pa onda Ilić pokušava iskosa sa desne strane. Samo spoljni dio mreže!

22:40

80' - Gol! Taremi! 4:0!

Lako pogađa Taremi, nije ga poremetila ni duga pauza prije izvođenja penala, za koju ne znamo zbog čega je uslijedila.

22:40

77' - Penal za Inter!

Zakačio je Drkušić po nozi Lautara Martineza i Cvajer pokazuje na "bijelu tačku".

22:30

71' - Gol! 3:0! Lautaro!

Opet greška odbrane, pobjegla je lopta Spajiću po prijemu, lako je odigrao Taremi za Lautara kome nije bilo teško da gurne ispod Glazera.

22:29

70' - Još promjena

Silas, Šerif i Maksimović izlaze, a na terenu su Radonjić, Duarte i L. Ilić. Kod Intera, Čalhanoglua mijenja Aslani.

22:27

64' - Izmjene u Interu

Lautaro, Fratezi i Ačerbi su u igri, a izlaze Arnautović, Mkhitarjan i De Fraj.

22:27

62' - Glazer!

Sada već dvije-tri vezane odbrane Glazera, uspio je da odbrani šut Avgusta sa pet metara, a potom je "sijevnula" kontra za Maksimovića čiji šut brani Zomer.

22:18

58' - Gol! 2:0! Arnautović!

Zvezda je sama sebi dala gol, poslije greške Krunića lako Marko Arnautović vara Glazera.

22:08

49' - Pritisak!

Krenuli su igrači Zvezde po gol, dosta centaršuteva na pet metara, tražio je penal Silas zbog igranja rukom Mktarijana, ali Cvajer je pokazao da se igra nastavi, a nisu se oglasili ni arbitri u VAR sobi.

22:04

46' - Bez promjena!

U istim sastavima nastavljaju i jedni i drugi...

21:48

Poluvrijeme!

Vrlo lijep napad Zvezde u završnici poluvremena, Olajinka je provukao loptu po lijevoj strani, stigla je do Elšnika na pet metara, ali nije bio precizan Slovenac. Tako da sa 1:0 za Inter odlazimo na pauzu.

21:43

41' - SILAS!

Izvor: Spada/LaPresse/Profimedia

Najbolja šansa za Zvezdu na meču... Lijepo su kombinovali Olajinka i Silas, izbio je najbrži igrač Zvezde pred Zomera, "ćušnuo" je špicem, odbila se lopta od igrača Intera i dobila ubrzanje - i pogodila golmana.

21:42

38' - Uh uh...

Spajić je izgubio loptu protiv Taremija, sijevnula je kontra preko Mkhitarjana, ali i ovoga puta lopta ide preko gola.

21:37

34' - Pavar!

Ima sjajan šut Francuz, sad je oprobao udarac sa 24 metra, ali srećom po Glazera ide to malo pored gola.

21:33

29' - Maksimović!

Prelijepo igra mladi fudbaler Zvezde... Prvo je na sredini osvojio loptu, zadržao je i krenuo naprijed, pa iskombinovao sa Olajinkom i probao iskosa sa lijeve strane. Ide to malo pored gola!

21:28

25' - Problem za Zvezdu

U duelu sa Avgustom povrijedio se Drkušić i traži ljekarsku intervenciju...

21:25

22' - Brani Glazer!

Puno prilika pred golom Izraelca, ovoga puta izlazi ispred Mkhitarjana i čuva svoj gol.

21:22

20' - Gol! Ofsajd...

Prelako je Zvezda opet primila gol, ali još jednom sreća - ofsajd. Sada je Dumfriz bio u nedozvoljenoj poziciji.

21:22

19' - Maksimović!

Osvojio je loptu na 25 metara, povukao naprijed i odlučio da šutira, ali ide ta lopta malo preko gola.

21:21

15' - Prvi žuti

Henrik Mkhitarjan je udario po nozi Šerifa Endijaja i zaradio je žuti karton.

21:12

11' - Goool! 1:0! Hakan!

Opet gol iz slobodnjaka... Nepotreban faul Elšnika u opasnoj zoni i "poslastica" za Turčina iz Intera. Čalhanoglu je sa više od 20 metara, malo iskosa sa desne strane, postavio loptu i pogodio mrežu Omrija Glazera. Ovo je drugi gol koji Glazer prima iz slobodnog udarca ove godine u Ligi šampiona.

21:11

7' - Šerif!

Vrlo lijepo za sada kombinuju Silas i Endijaj, djeluje kao da je i Inter iznenađen što Zvezda zapravo ima dvojicu napadača, ali još nije viđeno ništa konkretno od njih. Šerif je imao dva puta priliku da šutira, ali je prvi put previše oklijevao, a drugi put je opet to isto učinio, pa je izblokiran.

21:06

3' - Ofsajd! Sreća...

Marko Arnautović je pogodio već u trećem minutu, ali je srećom bio ofsajd. To je potvrdila i VAR provjera.

21:03

1' - Počinje!

Crvena zvezda u svojoj trećoj garnituri dresova koju je nedavno predstavila.

20:58

Sve je spremno!

Izvor: TV Arena sport/screenshot

Igrači dva tima izlaze na teren i mušema se "trese" na centru..

20:54

Znate li ko je prvi na tabeli?

Veliko iznenađenje u Ligi šampiona, mnogi ne znaju ni da igraju ovo takmičenje.

20:39

Pogled na teren!

Pogledajte

00:15
Crvena zvezda se zagreva u Milanu
Izvor: MONDO

Igrači crveno-bijelih su na zagrijavanju...

19:51

Rezerve?

Na klupi Intera šansu čekaju Di Đenaro, H. Martinez, Tiram, L. Martinez, Ačerbi, Fratezi, Aslani, Bisek, Dimarko i Darmijan. S druge strane kod Zvezde su na čekanju M. Ilić, Guteša, Kanga, Katai, Duarte, Dalsio, Rodić, Leković, Milson, L. Ilić, Radonjić i Prucev.

19:48

ZVANIČNI SASTAVI!

ZVEZDA: Glazer - Seol, Điga, Spajić, Drkušić, Olajinka - Krunić, Elšnik, Maksimović - Silas, Endiaje.

INTER: Zomer - Pavar, De Fraj, Bastoni - Dumfris, Zjelinjski, Čalhanoglu, Mkitarjan, Augusto - Taremi i Arnautović.

19:48

Javila se Zvezda...

19:34

Prve fotke iz Milana!

19:34

U kom sastavu će igrati Zvezda?

Ovo je očekivani sastav: Glazer - Seol, Điga, Spajić, Drkušić, Olajinka - Krunić, Elšnik, Maksimović - Silas, Endiaje.

19:34

Bez navijača Zvezde

Odlukom italijanske policije, zabranjeno je prisustvo navijača Zvezde na utakmici na "Meaci". Navijači su pak pozdravili svoje miljenike u toku večeri, dok su jutros budili i novinare.

19:33

Koga nema u sastavu?

Vladan Milojević je na put u Milano poveo praktično sve fudbalere sem Mirka Ivanića. U timu je i Omri Glazer od koga se očekuje da bude u startnoj postavi. Dakle, na raspolaganju su: Omri Glazer, Marko Ilić, Ivan Guteša, Jung Vu Seol, Uroš Spajić, Naser Điga, Vanja Drkušić, Stefan Leković, Milan Rodić, Rade Krunić, Dalsio Gomeš, Timi Maks Elšnik, Gelor Kanga, Andrija Maksimović, Luka Ilić, Silas Katompa Mvumpa, Aleksandar Katai, Jegor Prucev, Piter Olanjinka, Nemanja Radonjić, Felisio Milson, Bruno Duarte i Šerif Endiaje.

19:32

Omladinci su poraženi

Mladi tim Crvene zvezde izgubio je meč Lige šampiona protiv vršnjaka Intera i to ubjedljivo - 4:0.