Kakav promašaj Mitrovića: Odmah se uhvatio za glavu kad je shvatio šta je uradio!

Pogledajte kako je Aleksandar Mitrović promašio "mrtvu šansu" za Srbiju protiv Španije.

Promašaj Mitrovića na utakmici Španija Srbija  Izvor: TV Arena sport/screenshot

Fudbalska reprezentacija Srbije uopšte ne izgleda dobro tokom čitavog meča protiv Španije, još od petog minuta gubili su "orlovi" golom Emerika Laporta, potom su Španci imali priliku da iz penala dupliraju prednost u 54. minutu, ali nisu uspjeli zbog velikog promašaja Alvara Morate. Tada je Srbiji data šansa.

Saša Zdjelar je fantastično odigrao u prostor za Kostu Nedeljkovića, bek Aston Vile je prošao po desnoj strani i poslao loptu ka Aleksandru Mitroviću, ali umjesto gola za 1:1 - veliki promašaj najboljeg strijelca u istoriji Srbije.

Da li je lopta bila visoka, ili je odskočila po mokrom terenu, ali Mitrović ju je očajno zahvatio i nije bio ni blizu da postigne gol. Pogledajte kako je to izgledalo:

Pogledajte

00:25
Aleksandar Mitrović promašaj na Španija - Srbija
Izvor: Arena 1 Premium

Pogledajte i fotografije sa utakmice u Kordobi:

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!