Joci Stokiću "leže" Slovenci

Fudbaleri banjalučkog Borca pobijedili su u Ljubljani ekipu sindikata profesionalnih fudbalera Slovenije rezultatom 2:1. Dvostruki strijelac Joco Stokić, prethodno postigao het-trik protiv slovenačke Zarice.

Joci Stokiću "leže" Slovenci Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Sva tri pogotka u sportskom centru Kodeljevo postignuta su u prvom poluvremenu, a dva puta je mrežu slovenačkog tima zatresao Joco Stokić.

Tako su fudbaleri Borca upisali i treću pobjedu u isto toliko odigranih utakmica pošto su prethodno savladali Zaricu (7:2) i Istru iz Pule (1:0).

Narednu pripremnu utakmicu izabranici Vinka Marinovića igraće 19. jula u Zaprešiću protiv domaćeg Intera, člana Druge lige Hrvatske.

BORAC (prvo poluvrijeme): Avdukić, Dujaković, Đajić, Kostić, Pilipović, Radinović, Grujić, Jović, Žižović, Stokić, Malbašić.

Drugo poluvrijeme: Ružić, Jovičić, Jevtić, Runić, Subić, Kremenović, Savić, Savanović, Ilić, Predragović, Mance.