"Orlići" s kamatom vratili dug "zmajićima"

U drugoj prijateljskoj utakmici kadetska reprezentacija Srbije (U-17) deklasirala vršnjake iz Bosne i Hercegovine (4:0) i revanširala se za poraz od prije nekoliko dana.

"Orlići" su u prvom susretu u Staroj Pazovi izgubili od "zmajića" sa 0:2, ali su u drugom meču slavili dvostruko ubjedljiviju pobjedu - 4:0 (3:0).

Sve dileme oko pobjednika riješene su u prvom poluvremenu kad je selekcija koju s klupe predvodi Milan Đuričić povela sa 3:0 pogocima Dejana Joveljića u 11. i Njegoša Petrovića u 13. minutu, da bi Joveljić svojim drugim pogotkom u 45. minutu iz penala "ovjerio" trijumf.

U nastavku su "orlići" još jednom zatresli mrežu BiH u 77. minutu, a strijelac je bio Đorđe Jovanović.

Srbija: A. Popović, J. Popović, Veselinović, Bošnjak, Kosanić, Joveljić, Jokić, Petrović, Vidaković, Maksimović, Zličić. Selektor: Milan Đuričić

Bosna i Hercegovina: Vasilj, Beširević, Čeliković, Mirić, Kovač, Ragipović, Vuletić, Hajdarević, Meholjić, Hadžić, Beganović. Selektor: Sakib Malkočević.