Koljić ne može sam - Mladost do boda protiv Krupe

Tim iz kanjona Tijesno je imao dva gola prednosti ali je tri boda "prosuo" u sudijskoj nadoknadi.

Najefikasniji fudbal u Premijer ligi BiH se igra u Krupi na Vrbasu.

U prva četiri kola na utakmicama Krupe je viđeno ukupno šesnaest pogodaka, od kojih je devet postigla ekipa Branislava Krunića.

I danas protiv gostiju iz Doboj-Kaknja igra prema naprijed sa raspoloženim Elvirom Koljićem, koji se još jednim pogotkom izdvojio na vrhu liste strijelaca sa šest golova, nije bila problem, ali odbrana svog gola jeste pošto je Mladost svoje prve pogotke ove sezone postigla upravo protiv Krupe.

KRUPA - MLADOST 2:2 (2:0)

Domaćini su dosta bolje ušli u meč i do vođstva došli već u 14. minutu kada se u strijelce se Elvir Koljić. Prije kraja prvog poluvremena Krupa je udvostručila prednost pošto je u 41. minutu za 2:0 pogodio Lazar Marjanović.

Gosti su u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje, a do pogotka su stigli u 70. minuti kada je rezervista Petar Bojo matirao Jovana Kutića za 2:1.

Do kraja susreta gosti su uspjeli osvojiti bod, kada je u drugoj minuti sudijske nadoknade konačnih 2:2 postavio Abid Mujagić.

Obje ekipe su susret završile sa po deset igrača pošto su se u 83. minuti Saša Nikodijević i Amer Hiroš pogurali, a arbitar Frano Jelić im je pokazao put u svlačionicu jer su zaradili druge žute kartone.