Totenhem srećno do boda, kriza nije završena ni pred Zvezdu!

Spursi nisu uspeli da se "podignu" posle serije loših rezultata, ali mogu da se teše time da ipak nisu poraženi...

Nije poraz, ali nije ni izlazak iz krize...

Totenhem nije uspeo da pred svojim navijačima pobedi Votford (1:1), ali su makar izvukli bod srećnim golom Delea Alija posle 80 minuta od vođstva gostiju.

Spursi su tako u poslednjih deset mečeva upisali samo dve pobede i tri remija, uz čak četiri poraza, tako da u vrlo lošoj formi dočekuju Crvenu zvezde naredne nedelje u Ligi šampiona, gde će morati da odigraju mnogo bolje ukoliko žele da ostanu u ovom takmičenju.

"Stršljenovi" su poveli u 6. minutu posle pozicionog napada kada je Holebas sa levog boka poslao dijagonalu na desnu stranu za Darila Janmata, holandski veteran je prvim kontaktom s loptom uspeo da napravi prednost u odnosu na očajnog Danija Rouza, da bi rani centaršut iskoristio Abdulaj Dukure, pobegavši čak trojici štopera koje je na teren poslao Maurisio Poketino.

Odmah je shvatio da je pogrešio formaciju, na poluvremenu je iz igre izveo Sančeza i ubacio Sona, a igra Spursa postajala je malo bolja.

Odmah je fudbaler iz Južne Koreje ušao u šansu, potom je veliku imao i Roberto Perejra za Votford, ali je na kraju Totenhem ipak uspeo da dođe do gola posle katastrofalne reakcije golmana Bena Fostera, koji je poklonio gol Deleu Aliju.

Loše je izbio loptu, na nju je natrčao visoki vezista Totenhema i poravnao rezultat, tek svojim drugim golom u 2019. godini. Ipak. morao je da sačeka potvrdu VAR tehnologije i jeste.

Nije bilo prekršaja pravila fudbalske igre i Spursi su srećno došli do boda.