Đuričićeva GOLČINA rastužila Lazovića: Sasuolo prekinuo crni niz!

Dvoboj nekadašnjih reprezentativaca Srbije Darka Lazovića i Filipa Đuričića u Veroni, pripao je "desetki" Sasuola na otvaranju devetog kola italijanske Serije A - 0:1 (0:0).

Sasuolo je prekinuo seriju od tri vezana poraza i to na gostovanju u Veroni!

VERONA - SASUOLO 0:1 (0:0)

Čovjek odluke na stadionu "Mark'Antonio Bentegodi" na otvaranju devetog kola Serije A bio je srpski internacionalac Filip Đuričić, koji je na startu drugog poluvremena evrogolom "načeo" domaćina.

Primio je loptu od Džeremaje Boga na nekih 20-ak metara i onda "iz koljena" pogodio suprotne rašlje domaćeg gola - 0:1.

Verona je pokušavala da stigne do izjednačenja, jedan od najagilnijih u ekipi bio je internacionalac iz Srbije Darko Lazović, ali su gosti uspjeli da sačuvaju "minimalac" i stignu do vrijedne pobjede.

Mogli su gosti da u prvom minutu sudijske nadoknade "ovjere" pobjedu, ali se stativa ispriječila poslije udarca Alfreda Dankana.

Ipak, Sasuolo je zabilježio prvi gostujući trijumf ove sezone, a ukupno treći, dok je Verona uknjižila četvrti poraz, drugi uzastopno.