Samo u fudbalu Republike Srpske: Trener "krao" vrijeme simuliranjem!

Nesvakidašnja scena na terenina u RS, na kojima smo već vidjeli sve i svašta

Sutjeska Leotar trener simulirao povredu Izvor: MN PRESS

Prvu utakmicu 13. kola istočne grupe Druge lige Republike Srpske odigrali su danas na Gradskom stadionu u Foči ekipa Sutjeske i trebinjski Leotar.

Razloga za slavlje imali su domaći, koji su rezultatom 1:0 savladali glavnog favorita za osvajanje šampionske titule i plasman u elitni rang pod okriljem Fudbalskog saveza Republike Srpske.

Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Dejan Rašević u drugom minutu meča, ali je šou, svakako, uspio da mu ukrade niko drugi nego – njegov trener!

Naime, igrao se 89. minut kada je jedna lopta pogodila stratega Fočaka Duška Raševića, koji je odmah potom pribjegao lukavom potezu – ušao je na teren i simulirao povredu, kako bi ukrao još koju sekundu s obzirom na pozitivan rezultat koji je njegova ekipa imala u tom trenutku!

Arbitar Aleksandar Ikonić je prekinuo meč, Rašević se vrlo brzo pridigao, ali bez žutog kartona nije prošao. To mu je bio drugi na meču...

Kako je to sve izgledalo, pogledajte u videu.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.