• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Reakcija na žreb za EURO 2020: Tumbaković ni reč o Hrvatima

Izvor mondo.rs

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije analizirao je moguću grupu na Evropskom prvenstvu, ako "orlovi" izbore plasman

Srbija će morati da odradi veoma težak zadatak kako bi se plasirala na EURO 2020, a ako to uspe čekaće je paklena grupa.

Upravo to joj je dodelio žreb koji je obavljen u Bukureštu.

Možda će vas zanimati

Posle mečeva baraža u martu, protiv Norveške i potom Izraela i Škotske, ukoliko Srbija bude uspešna na EURO 2020 igraće u grupi D sa Engleskom, Hrvatskom i Češkom.


Ljubiša Tumbaković, selektor "orlova", istakao je jednu selekciju kao favorita.

"Čini mi se da su grupe vrlo ujednačene. U grupi u koju mi možemo da upadnemo favorit je Engleska. Možda se izdvaja grupa u kojoj su Portugalci, Francuzi i Nemci, ali uvek se jedna tako formira da privuče najviše pažnje. Mislim da je kvalitet ravnomerno raspoređen, pa će biti dobrih i uzbudljivih utakmica", izjavio je za "Sportski žurnal" Tumbaković.

O potencijalnom meču sa Hrvatskom selektor Srbije nije rekao ni reč.

"Prvo skoči, pa reci hop. Moramo da prođemo baraž da bismo pričali o bilo čemu drugom", jasno je poručio Tumbaković.

Pročitajte i ovo

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC