• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

U Partizanu neće biti zadovoljni: Zna se ko sudi finale Kupa!

Autor Vladimir Sukdolak

Glavni sudija finala Kupa Srbije je Danilo Grujić, objavljeno na sajtu FSS.

Poznata su imena sudija kojima je dodijeljeno da sude finale Kupa Srbije između Vojvodine i Partizana, koje se 24. juna igra na Čairu od 19 časova.

U pitanju je Danilo Grujić!


Iako je riječ o jednom od naših najboljih arbitara, crno-bijeli mu još uvijek nisu oprostili dvije situacije u kojima smatraju da je "parni valjak" oštećen.

Obe su iz vječitih derbija – prva je kada je dosudio penal za Crvenu zvezdu pošto je lopta pogodila u butinu Nemanju Rnića, a druga se dogodila ne tako davno u 158. derbiju, kada je uz asistenciju sudije iza gola priznao pogodak Ričmonda Boaćija poslije intervencije Vladimira Stojkovića.

Derbi Rnić penal
Izvor: YouTube
Boaći Stojković
Izvor: YouTube


Nedavno se velika prašina podigla i poslije utakmice Prve lige između Kolubare i Zlatibora. Domaćin je izgubio utakmicu i optužio Grujića da je kriv za poraz i što neće izboriti viši rang.

U pitanju je iskusan sudija i trebalo bi da u Nišu drži stvari pod kontrolom. Posla će, sigurno, imati mnogo, jer su u duelu Vojvodine i Partizana velike tenzije vladale i na nedavnoj prvenstvenoj utakmici u Novom Sadu.

U pitanju je bio duel bez većeg rezultatskog značaja, ali smo opet vidjeli penal, devet žutih kartona i na kraju tuču fudbalera.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC