Sadik i Natho pogađali, ali tu nije bio kraj: Pogledajte GOLOVE iz Užica

Autor Mladen Šolak

Crno-beli odigrali nerešeno u drugoj proveri na pripremama. Zanimljiv meč u Užicu.

Prijateljska utakmica Partizan - Mladost Lučano 2-2 Izvor: MN PRESS

U drugoj provjeri tokom priprema, ekipa Save Miloševića odigrala je interesantan duel na Gradskom stadionu u Užicu i završila ga bez pobjednika.

Golovima Sadika i Bibrasa Natha iz penala crno-bijeli su vodili 2:0 protiv Mladosti, ali su Lučanci pogocima Damjana Krajišnika i Đorđa Babića postavili konačnih:

Partizan - Mladost 2:2 (2:0)

Milošević je danas izveo na teren startnu postavu koja je potpuno kontrolisala igru i osim dva gola stvorila i još nekoliko prilika. Od prvog minuta su igrali Popović, - Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Čolić, Natho, Asano – Sadik.

U nastavku je u igru poslao rezerviste, kojima je Mladost napravila mnogo veće probleme i na kraju izbjegla poraz. Za crno-bijele su u drugom dijelu nastupili Sise, Smiljanić, Vujačić, Brežančić, Pavlović, Jović, Ivanović, Arambašić i Štulić.

Partizan je poveo golom Umara Sadika poslije greške odbrane Lučanaca.

Na 2:0 je povisio Bibras Natho, golom iz penala koji je iznudio mladi Nikola Čolić.

Rutinski je pogodio Izraelac.

Iako je Đorđe Ivanović udarcem sa oko 20 metara snažno zatresao prečku Mladosti, u drugom dijelu su ipak konkretniji bili plavi iz Dragačeva.

Najpre su smanjiili zaostatak pogotkom Damjana Krajišnika...

A svakako najljepši gol na utakmici postigao je mladi Đorđe Babić, pogodivši tačno "u 90" sa 16 metara.

Pogledajte.

Crno-bijeli su u prethodnoj provjeri savladali Trepču 2:0 na Zlatiboru, a "generalku" će proći u nedjelju na stadionu u Humskoj, gdje će im rival biti novosadski Proleter.