Žestok SUKOB Mihe i Gasperinija, Italijan završio na tribinama!

Na terenu u Bergamu samo jedan gol, ali pored njega bilo je žestoko!

Svađa Mihajlović - Gasperini na Atalanta -Bolonja Izvor: (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Atalanta je dočekala Bolonju u premijernom meču 35. kola o kojem će se definitivno pričati na "čizmi" narednih dana.

Neće se, međutim, pričati i pisati o pobjedi Atalante 1:0 kojom je izbila na drugo mjesto, niti o tom pogotku rezerviste Murijela, već o onome što se dešavalo pored terena.

Trenutak za pamćenje desio se u 36. minutu, a glavni akteri bili su Siniša Mihajlović i ĐanPjero Gasperini, dvojica trenera koja su se prije utakmice srdačno pozdravila.

Srpski stručnjak reagovao je poslije jednog grubljeg prekršaja Gosensa nad Skov Olsenom, međutim, uzvratio je prilično nervozni Gasperini i to se pretvorilo u žestok verbalni sukob.

Pljuštale su psovke sa jedne i druge strane pa ih je sudija obojicu morao da smiruje žutim kartonima, da bi samo nekoliko sekundi kasnije trener Atalante morao na tribine.

I to nakon što je Mihajlović sugerisao sudiji da ga izbaci!

Naravno, to je dodatno razbjesnilo Gasperinija...

Osim ovoga i gola Murijela u 63. minutu nismo mnogo vidjeli u Bergamu, tek prečku koju je pogodio Musa Barou.

Ali nema sumnje da će Mihajlović i Gasperini imati šta da kažu na konferenciji za novinare, a možda i tokom narednih dana.